Zamknij

Małgorzata Kożuchowska rozbiła się w centrum Warszawy. Są zdjęcia z wypadku [FOTO]

Judyta Wanicka
27.02.2020 08:39
Małgoarzta Kożuchowska
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję w centrum Warszawy - poinformował "Super Express". W sieci pojawiły się zdjęcia rozbitych aut, w tym białego jaguara, którym miała jechać aktorka.

We wtorek wieczorem w centrum Warszawy doszło do zderzenia dwóch aut. "Super Express" podał, że w białym jaguarze jechała Małgorzata Kożuchowska. Na jednym z profili facebookowych podano szczegóły zdarzenia oraz opublikowano zdjęcia rozbitych samochodów.

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję

Na Facebooku Wawa Hot News 24 poinformowano, że do kolizji z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej doszło we wtorek wieczorem po godzinie 22:00. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Książęcej w Warszawie, w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Biały jaguar należący do aktorki zdarzył się z mercedesem. W komunikacie czytamy, że nikomu nic się nie stało.

Uszkodzonych zostało kilka słupków oddzielających chodnik od jezdni - podaje Wawa Hot News 24.

Według informacji przekazanych przez policję winna kolizja była osoba kierująca jaguarem.

Nikomu nic się nie stało. Kierowczyni z Jaguara została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i 6 punktów karnych zostało przypisanych do jej ewidencji - poinformował Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Małgorzata Kożuchowska wyszła z wypadu cała i zdrowa. Jak podaje Wawa Hot News 24, tuż po zdarzeniu aktorka zrobiła sobie zdjęcie z fanem.

Wspomnianą serdeczność pokazała również, ściskając się z kierowcą mercedesa, z którym miała kolizję, a także dziękując patrolowi policji, który rozliczał to zdarzenie - czytamy na profilu Wawa Hot News 24.

Małgorzata Kożuchowska skomentowała kolizję na Instagramie. Jak się czuje?

RadioZET.pl/jw