Zamknij

Małgorzata Kożuchowska skomentowała kolizję na Instagramie. Jak się czuje?

Judyta Wanicka
27.02.2020 10:34
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska zamieściła komentarz dotyczący jej kolizji w centrum Warszawy. Aktorka zapewniła, że stłuczka była niegroźna i nikomu nic się nie stało.

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję w centrum Warszawy. We wtorek późnym wieczorem aktorka zderzyła się swoim luksusowym jaguarem z mercedesem. Policja poinformowała, że do zdarzenia doszło z jej winy, dlatego została ukarana mandatem. Następnego dnia gwiazda zamieściła na Instagramie krótki wpis, w którym zapewnia, że nikomu nic się nie stało.

Małgorzata Kożuchowska skomentowała stłuczkę

Małgorzata Kożuchowska przeżyła wczoraj chwile grozy, ale na szczęście cała i zdrowa wróciła do domu. Aktorka potwierdziła na Instagramie doniesienia o kolizji i uspokoiła, że wszystko z nią (oraz jej jaguarem) w porządku.

Jestem cała i zdrowa i mój kocur też. Nikomu nic się nie stało. To była niegroźna kolizja. Wszystkim dziękuję za empatię - napisała Kożuchowska i załączyła pozdrowienia dla kierowcy drugiego auta.

Zdjęcia, które obiegły media tuż po zdarzeniu, zdradzają, że po obu stronach szkody są niewielkie (mercedes, z którym zderzyła się aktorka, ma skasowany przedni błotnik). Znacznie bardziej ucierpiały przydrożne słupki.

malgorzata kozuchowska 76
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska

RadioZET.pl/jw