Zamknij

Małgorzata Kożuchowska: szokująca metamorfoza dla Vegi!

Redakcja
18.06.2018 13:11
Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram

Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej dawno nie widzieliśmy. Aktorka zdecydowała się na metamorfozę – specjalnie do roli u Patryka Vegi. Nie dość, że diametralnie zmieniła kolor włosów, to jeszcze... wygoliła boki. Czy jej fani polubią nową wersję Kożuchowskiej?

Kiedy w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie Patryka Vegi, komentowano, że dla aktorki może to być ogromny zwrot w karierze. Kożuchowska, która przez lata była Hanką Mostowiak, nawet po rozstaniu z „M jak miłość” kojarzona była raczej z „grzecznymi” rolami. Gra w nowym filmie Vegi, którego fabuła skupiać się ma na makabrycznych zabójstwach dokonywanych przez nieznanego mordercę, może pomóc aktorce całkowicie zerwać z dotychczasowym wizerunkiem aktorskim. Jak wiadomo, bohaterowie twórcy „Kobiet mafii” czy „Botoksu” są bardzo wyraziści i zapadają w pamięć. Wygląda na to, że także rola Kożuchowskiej może być charakterystyczna.

Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego nowego wizerunku. Przefarbowała włosy na ciemny blond, zapuściła nieco górę i wygoliła boki. To będzie szok dla jej fanów?

Małgorzata Kożuchowska: nowa fryzura i kolor włosów

Zagłosuj

Jak wygląda Kożuchowska w nowej odsłonie?

Liczba głosów:

Jak widać, aktorka zdradziła, że film nosił będzie tytuł „Plagi Breslau”. Więcej informacji o filmie poniżej.

O czym będzie nowy film Vegi z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Dodajmy, że w filmie nie zobaczymy aktorów znanych z wcześniejszych produkcji Vegi, jak Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke czy Agnieszka Dygant. Akcja dzieła rozgrywać się będzie we Wrocławiu.

RadioZET.pl/SA