Zamknij

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. Fani pod wrażeniem: "Jak młodo!" [FOTO]

04.12.2020 19:15
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska przeszła świąteczną metamorfozę. Aktorka poprowadziła koncert wyraźnie odmieniona. Zachwyceni fani podkreślają, że nowa stylizacja włosów odjęła gwieździe lat. 

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za wzór klasy i elegancji. Aktorką zachwycają się nią nie tylko rzesze Polek, ale także prezydent Andrzej Duda, który śledzi ją na Instagramie, a ostatnio nawet polubił jej post na Instagramie ws. aborcji. Była gwiazda "M jak miłość" ma za sobą lata solidnej pracy nad wizerunkiem. W efekcie z niepozornej dziewczyny z "Kilera" udało jej się osiągnąć status polskiej ikony stylu. 

Znakiem firmowym Małgorzaty Kożuchowskiej stała się krótka fryzura z irokezem, którą Polki ochrzciły mianem "fryzury na Kożuchowską". Do dzisiaj uczesanie robi furorę w salonach fryzjerskich, choć gwiazda zrezygnowała z niego już jakiś czas temu. Obecnie aktorka wcielająca się w postać żony I sekretarza w filmie "Gierek" stawia na krótkiego boba, układanego - w zależności od okazji - na gładko lub w modne fale.  

Małgorzata Kożuchowska miażdży "M jak miłość". Opowiedziała o warunkach na planie

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w nowej fryzurze

Niedawno wydało się, że świetny wygląd i wyczucie stylu Małgorzata Kożuchowska odziedziczyła po pięknej mamie. Aktorka jest do niej bardzo podobna, a do tego gustuje w podobnych fryzurach.

Była gwiazda "Rodzinki.pl" ponownie zachwyciła swoich fanów, pojawiając się w świątecznej stylizacji i z nową fryzurą. Tak wystrojona aktorka poprowadziła koncert kolęd na Jasnej Górze, który zostanie wyemitowany w telewizji w wigilijny wieczór. 

Ależ zapachniało świętami. Ostatnie dwa dni to była dla mnie prawdziwa uczta dla duszy, ucha i oka. W przepięknej scenografii bazyliki na Jasnej Górze nagraliśmy dla Was koncert kolęd w pięknych aranżacjach Grzegorza Urbana! No czad! Wierzę, że w ten wigilijny wieczór choć na moment poczujemy, że jesteśmy razem, że wywołamy uśmiech i ciepło w Waszych sercach. Dla wielu wykonawców możliwość powrotu na scenę i zaśpiewania dla Was było prawdziwym świętem, bo koncerty przecież odwołane. W Wigilię będziemy razem! Już dziś zapraszam! - napisała Małgorzata Kożuchowska. 

W komentarzach posypały się zachwyty nad wyglądem byłej Hanki Mostowiak. Fani podkreślali, że w tak ułożonych włosach gwiazda wygląda niesamowicie młodo. 

Słodko i mega młodo w tych włosach. Ślicznie!

Wygląda pani bardzo młodo, aż jestem w szoku!

Gośka, wyglądasz jak ANIOŁ! 

Faktycznie zmiana na plus?