Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Kożuchowska wyprawiła synowi urodziny. Prawdziwy kosmos!

22.10.2019 11:53

Małgorzata Kożuchowska świętowała piąte urodziny syna Jana Franciszka. Gwiazda wyprawiła bajeczne przyjęcie nawiązujące tematyką do wypraw kosmicznych i filmów science fiction. Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się niesamowitymi dekoracjami na Instastory.

Małgorzata Kożuchowska fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, Jan Franciszek Wróblewski, skończył 5 lat. Z tej okazji aktorka wyprawiła dla niego huczne przyjęcie urodzinowe. Nie żałowała przy tym pieniędzy i fantazji. Gwiazda zorganizowała tematyczną imprezę, której motywem przewodnim był kosmos. Na Instastory pochwaliła się spektakularnymi dekoracjami oraz pomysłowo urządzonym stołem. Ale największe wrażenie zrobił tort.

Małgorzata Kożuchowska wyprawiła urodziny syna

W ubiegłą niedzielę odbyło się przyjęcie urodzinowe syna Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda „Rodzinki.pl” pochwaliła się zdjęciami na Instagramie. Widać na nich, że impreza została zorganizowana w ogrodzie. Centralnym punktem była wielka dmuchana stacja kosmiczna NASA. Wszędzie ustawione były pęki balonów w kształcie gwiazd, rakiet i astronautów.

Menu również było utrzymane w kosmicznym klimacie. Na stole przeważał kolor błękitny. Najciekawiej jednak wyglądał niebieski tort. Małgorzata Kożuchowska zamówiła dla syna prawdziwe cudo. Wypiek zdobiły figurki astronautów, gwiazd i planet, a całość zdobiła rakieta z napisem „Jaś 5 lat”.

Jan Franciszek jest jedynym dzieckiem Małgorzaty Kożuchowskiej i dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Chłopiec przyszedł na świat w październiku 2014 roku. Aktorka miała wtedy 43 lata. Małgorzata Kożuchowska do dziś chroni wizerunek syna i nie pokazuje jego twarzy w mediach.

RadioZET.pl/jw

Oceń