Zamknij

Kożuchowska wyprawiła imprezę. Magda Gessler i inni jako postacie z "Alicji w Krainie Czarów" [WIDEO]

Maciej Friedrich
28.04.2020 11:30
Kożuchowska wyprawiła imprezę. Magda Gessler i inni jako postacie z "Alicji w Krainie Czarów" [WIDEO]
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska z okazji 49. urodzin wyprawiła imprezę w stylu "Alicji w Krainie Czarów". Zaproszeni goście, podobnie jak gospodyni, wystąpili w stylizacjach znanych z fantastycznej opowieści. Świętowała między innymi Magda Gessler.

Małgorzata Kożuchowska cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią widzów, nie może także narzekać na brak zawodowych propozycji. Aktorka zdaje się oszukiwać czas, nie zmienia to jednak faktu, że 27 kwietnia skończyła 49 lat. Z tej okazji postanowiła poprosić fanów o wyjątkowy prezent i zaprosić na swoją urodzinową "imprezę". Na profilu Małgorzaty na Instagramie pojawiło się nawet specjalne zaproszenie, na którym mogliśmy podziwiać piękny tort, udekorowany stół i jubilatkę w niecodziennej stylizacji nawiązującej do "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla.

Fani byli zachwyceni aktorką, która wcieliła się w Kapelusznika i mocno przyłożyła do charakteryzacji i dobrania kostiumu. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że Kożuchowska wyprawi prawdziwą baśniową imprezę.

Małgorzata Kożuchowska zaprosiła gwiazdy na imprezę w stylu "Alicji w Krainie Czarów"

Na profilu Małgorzaty na Instagramie pojawił się nowy film, jak się okazało relacjonujący jej bajkową imprezę. Aktorka połączyła się online z kilkoma gwiazdami i poczęstowała je wirtualnym tortem. Zaproszeni goście także byli przebrani w stroje nawiązujące do "Alicji".

- Kochani! Dzięki moim wspaniałym przyjaciołom spełniłam swoje wielkie marzenie! Zapraszam Was na urodzinowy tort u Kapelusznika! Enjoy! - napisała uradowana Małgosia.

Zaproszenie przyjęli między innymi Magda Gessler, Joanna Koroniewska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Każdy z gości przyłożył się do tego, by wyglądać odpowiednio. Internauci nie kryli zachwytu nad oryginalnym pomysłem Kożuchowskiej.

- Świetny film, wszystko wygląda perfekcyjnie.

- Nie mogę się napatrzeć, brak słów. Ekipa Doskonałych - czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Czytałeś/aś "Alicję w Krainie Czarów"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF