Zamknij

Małgorzata Kożuchowska wyśmiewa swoje stare zdjęcie: "Ubrać umiałam się zawsze" [FOTO]

25.06.2020 12:02
Małgorzata Kożuchowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje stare zdjęcie w sportowym stroju a'la Jane Fonda z lat 80. i żartobliwie je skomentowała. "Ubrać się stosownie do okazji umiałam zawsze".

Małgorzata Kożuchowska od dawna uchodzi za gwiazdę o bardzo dobrym stylu. Jej kreacje są zawsze starannie dobrane zarówno pod względem kroju, kolorystyki i stylu. Aktorka jest za to bardzo chwalona przez inne gwiazdy oraz stylistów. Także jej fani widzą, że Kożuchowska po prostu gdzie się nie pojawi, tam przyciąga uwagę swoim nienagannym wyglądem.

Na szczęście, oprócz tego gwiazda pochwalić się może też dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Właśnie to udowodniła prezentując swoje zdjęcie z dawnych lat, na którym ubrana jest w strój do aerobicu rodem z lat 80. ubiegłego wieku. Jak stwierdziła, widok ten będzie dobrą metodą na poprawę humoru.

Małgorzata Kożuchowska wyśmiewa swoje stare zdjęcie

"Ktoś miał dziś kiepski dzień...? Wrzucam fotę/znalezisko z ostatnich porządków... może codzienne treningi nie były nigdy moją mocną stroną, ale ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze" - dowcipnie komentuje gwiazda.

Komentujący zauważyli także fryzurę Małgorzaty Kożuchowskiej. Ktoś stwierdził nawet, że podobna do uczesania Magdy Gessler.

Posłuchaj podcastu

RadiozET.pl/AS