Zamknij

Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie tatuaż! I to bardzo osobisty

Redakcja
02.07.2018 17:30
Małgorzata Kożuchowska zrobiła sobie tatuaż! I to bardzo osobisty
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska do roli u Patryka Vegi przeszła dużą metamorfozę. Wygląda na to, że zapragnęła zmiany nie tylko w wizerunku filmowym, ale i prywatnie. Gwiazda zrobiła sobie bardzo osobisty tatuaż w widocznym miejscu.

Jak wiadomo od pewnego czasu, Małgorzata Kożuchowska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Patryka Vegi „Plagi Breslau”. Aktorka mocno przygotowywała się do nowej roli. Najpierw musiała trochę schudnąć, a potem obcięła i przefarbowała włosy. Jej fani, którzy zobaczyli pierwsze zdjęcia aktorki już po metamorfozie, byli naprawdę zaskoczeni.

Przypomnijmy, że Kożuchowska zagra u Vegi twardą i bezwzględną policjantkę, która lubi „rzucić mięsem”. Jak widać było na zdjęciach z planu, które pojawiły się w sieci, bohaterka wygląda na stale zmęczoną i niewyspaną. Jest blada, ma podkrążone oczy i ledwo sypia.

Czyżby teraz aktorka po przemianie do roli zechciała odmiany także w życiu prywatnym? Potwierdzeniem tej tezy mogą być zdjęcia gwiazdy z Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie. Kożuchowska pojawiła się tam z fryzurą nieco bardziej zbliżoną do swojego dawnego wizerunku – a więc z dobrze znanym jej fanom odcieniu blondu (choć wygolone boki nie jeszcze nie odrosły), a bluzka, którą miała na sobie, odsłaniała nadgarstek z... tatuażem.

Co przedstawia tatuaż Małgorzaty Kożuchowskiej?

1

Na nadgarstku gwiazdy widać napis „ORh+”, czyli po prostu grupę krwi. Czy to faktycznie jest tatuaż, czy też pozostałości po charakteryzacji do roli? Pewności co do tego nie mamy, jednak z pewnością dowiemy się przy kolejnej okazji.

Przeczytaj też: „Pitbull. Królowa chuliganów” - nowy film Vegi

RadioZET.pl/SA