Zamknij

Małgorzata Ohme zaapelowała w ważnej sprawie. Internauci masowo udostępniają jej wpis [FOTO]

24.11.2020 21:33
Małgorzata Ohme
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Ohme, gwiazda "Dzień Dobry TVN", zaapelowała do fanów w kwestii świątecznych zakupów. Fani entuzjastycznie podeszli do pomysłu wsparcia osób dotkniętych przez pandemię koronawirusa przy okazji kupna prezentów.

Małgorzata Ohme to obecnie jedna z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek stacji TVN. Swoją medialną karierę rozpoczynała jako psycholog, znana jest jako wykładowczyni uczelni SWPS oraz psychoterapeutka Akademickiego Centrum Psychoterapii SWPS. Jej zawodowa wiedza sprawiła, że pojawiała się jako ekspertka w telewizjach śniadaniowych. Doskonale poradziła sobie przed kamerami i szybko połączyła pracę psychologa z rolą dziennikarki i prezenterki. Współpracowała z TVP2, była także redaktor naczelną magazynu dla rodziców. Obecnie uznawana jest za jedną z twarz stacji TVN. Współprowadziła powracającego po latach "Big Brothera", a w 2019 roku dołączyła do "Dzień Dobry TVN". Rok później została gospodynią programu "Kto odmówi pannie młodej?".

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, Polaków już teraz ogarnia świąteczna atmosfera, celebryci nie są tu wyjątkiem. Anna Lewandowska ubrała choinkę, coraz częściej mówi się także o kupnie prezentów. Nie jest tajemnicą, że w dobie pandemii koronawirusa przedsiębiorcom nie jest łatwo, obostrzenia mają niebagatelny wpływ na niemal każdą branżę. Tegoroczne święta spędzimy w mocno ograniczonym gronie, warto więc zadbać o wyjątkowe prezenty. Małgorzata Ohme za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała do fanów w niezwykle ważnej kwestii dotyczącej właśnie świątecznych podarunków.

ZOBACZ TAKŻE:  Dzień dobry TVN: Małgorzata Ohme zaliczyła wpadkę. Filip Chajzer żartuje z koleżanki z programu

Małgorzata Ohme apeluje do fanów. Gwiazda TVN radzi, gdzie kupić swiąteczne prezenty

Na profilu Małgorzaty Ohme na Instagramie pojawił się krótki, acz bardzo wymowny wpis, w którym gwiazda "Dzień Dobry TVN" zwróciła uwagę na bardzo ważną kwestię. Zaapelowała do fanów o zwrócenie uwagi na upadające firmy i osoby zajmujące się rękodziełem podczas wyboru świątecznych prezentów.

-Kochani, to czas myślenia o prezentach – może weźcie pod uwagę upadającą firmę vs wytwór ludzi, którzy nie mają za co teraz żyć, coś pieką, dziergają etc. To wyjątkowy rok dla nas wszystkich, bądźmy wyjątkowo dobrzy - czytamy w poście Małgorzaty.

Apel dziennikarki spotkał się z wyjątkowo entuzjastyczną reakcją internautów, którzy udostępniali jej apel oraz komplementowali podejście Ohme w komentarzach.

- Gosia cudowny pomysł. Zdecydowanie jestem na tak.

- Popieram całym sercem i tak też zrobię w tym roku.

- I to jest myśl! - czytamy.

Rzeczywiście, warto wziąć pod uwagę zakup oryginalnych prezentów, które sprawią radość nie tylko osobie obdarowanej, ale także producentowi podarunku.