Zamknij

Małgorzata Ohme pochwaliła się 17-letnim synem. "Ma moje zielone oczy" [FOTO]

29.10.2020 16:32
Małgorzata Ohme
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Ohme opublikowała zdjęcie swojego syna Jurka. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" złożyła mu życzenia z okazji urodzin i podzieliła się szczerym wyznaniem. Fanki nie kryły wzruszenia. 

Małgorzata Ohme pokazała fanom syna. Jurek skończył właśnie 17 lat. Dumna prezenterka "Dzień Dobry TVN" złożyła mu życzenia w specjalnym poście na Instagramie, przy okazji dzieląc się wzruszającym wspomnieniem. Jurek jest najstarszym dzieckiem Małgorzaty Ohme. Gwiazda ma jeszcze córkę Klarę, która również jest owocem małżeństwa dziennikarki z psychologiem Rafałem Ohme.

Małgorzata Ohme jest lubianą i popularną w sieci gwiazdą. Na co dzień można ją oglądać w śniadaniowym paśmie TVN, gdzie  występuje w duecie z Filipem Chajzerem. Ponadto prowadzi własny portal o psychologii i udziela się jako ekspert od relacji międzyludzkich. W dwóch edycjach "Big Brothera" w TVN7 Ohme wcieliła się w rolę komentatorki analizującej zachowania uczestników. Od jesieni tego roku prowadzi nowy program "Kto odmówi pannie młodej?", w którym to kobiety oświadczają się wybrankom swojego serca. 

Małgorzata Ohme bierze ślub? "Wybrałam już nawet sukienkę" 

Małgorzata Ohme pokazała syna 

Gospodyni DDTVN zaskoczyła fanów zdjęciem swojego syna, który właśnie obchodzi 17. urodziny. Małgorzata Ohme wyznała, że urodziła chłopca, gdy miała 24 lata i nikłe pojęcie o świecie. Dzisiaj jest dumna z tego, że udało im się wspólnie przetrwać wiele trudnych momentów. 

Jurku, masz 17 lat, a to oznacza, że dokładnie tyle czasu temu miałam 24 lata i Cię urodziłam. Jezu, jaka byłam młoda... Niewiele wiedziałam o rodzicielstwie i mam wrażenie, ze wszystkiego uczyliśmy się razem. Popełniłam masę błędów, ale też dałam Ci wszystko, co na ten moment miałam. Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i chce wciąż więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech Ci się nic złego nie stanie Synku. Kocham bardzo - napisała Małgorzata Ohme.

Fanki były pod wrażeniem zarówno pięknych słów dziennikarki, jak i urody Jurka. 

Poryczałem się. To piękny wpis. Najlepszego!

Boże jak pięknie napisane... Szacun Pani Małgosiu! 

Ładny chłopak, rysy po mamie. 

Coś mam wrażenie, że nie jedno dziewczęce serce będzie "ochać" i "achać".

Zgadzacie się z fankami Małgorzaty Ohme?