Zamknij

Małgorzata Ohme poruszająco o zmarłej mamie. "Podarowała mi na koniec piękną śmierć"

04.12.2020 21:49
Małgorzata Ohme
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Ohme straciła mamę. Barbara Sułowska zmarła po długiej chorobie. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zamieściła wzruszające pożegnanie. 

Małgorzata Ohme pożegnała mamę, Barbarę Sułowską. Smutną informację przekazano na stronie "Dzień Dobry TVN". Wcześniej prezenterka śniadaniówki pisała, że jej mama jest poważnie chora. Mama umrze, tak powiedział lekarz. Nie umiem w to uwierzyć - wyznała w jednym z postów. Niestety pani Barbary nie udało się uratować. 

Telewizyjna partnerka Filipa Chajzera często nawiązywała do matki w swoich felietonach. Choć ich relacje nie zawsze należały do łatwych, obie okazywały sobie miłość i wsparcie. Pięć lat temu Małgorzata Ohme straciła ojca. W rocznicowym wpisie wspominała, że to tata nauczył ją pokory i szacunku wobec słabszych, radości z drobnych rzeczy oraz zaszczepił miłość do poezji. - Był moim przyjacielem, autorytetem, bratnią duszą. Jak ja kochał ludzi i strasznie mnie rozśmieszał. Nie potrafił mówić o uczuciach, ale nigdy nie wątpiłam w jego miłość. Byłam jego małą córeczką, o którą zawsze się martwił - napisała Małgorzata Ohme. 

Małgorzata Ohme pochwaliła się 17-letnim synem. "Ma moje zielone oczy" [FOTO]

Małgorzata Ohme pożegnała matkę 

Pogrążona w żałobie dziennikarka opublikowała pożegnalny post na Instagramie. Czarno-białej fotografii, na której widzimy Małgorzatę Ohme z mamą, towarzyszy wzruszające wyznanie. 

- Moja Mama podarowała mi na koniec piękną śmierć. Bezbolesną, spokojną, czułą i chwilami żartobliwą - zwierzyła się gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Ohme opisała ostatnie chwile spędzone z umierającą mamą. 

- Uwielbiała się śmiać jak ja. Nigdy nie patrzyłam jej tyle w oczy, co w tym ostatnim czasie. Zauważyłam, że mają odcień malachitu, dwie okrągłe malachitowe kule. Nie musiała nic mówić, bym wyczytała w nich intencje. Wiedziałam, że mnie kocha, kochała i kochać będzie. Tak jak matka kochać potrafi najpiękniej. Bez żadnych warunków. Za to, że jesteś - napisał prezenterka. 

Słowa Małgorzaty Ohme zachęciły internautki do podzielenia się osobistymi historiami. W komentarzach popłynęły kondolencje i mnóstwo słów wsparcia. My również się do nich przyłączamy. 

Zygmunt Chajzer jest już po operacji. U ojca Filipa Chajzera wykryto guza