Zamknij

Małgorzata Ohme pokazała córkę i uczciła pamięć zmarłej mamy [FOTO]

21.01.2021 12:52
Małgorzata Ohme
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Ohme w 2020 roku straciła ukochaną mamę, która 21 stycznia obchodziłaby 73. urodziny. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" postanowiła z tej okazji podzielić się wzruszającym rodzinnym zdjęciem. Opublikowała także emocjonalny wpis.

Małgorzata Ohme wyrasta na jedną z największych gwiazd stacji TVN. Polska psycholog rozpoczynała karierę w mediach od roli ekspertki, w 2015 roku poprowadziła pierwszy program, teleturniej "Aplauz, aplauz!". W TVN zaistniała przy okazji powracającego po latach "Big Brothera", w którym łączyła zadania psychologa i współprowadzącej. Widzowie bardzo polubili uśmiechniętą Małgorzatę. Na tyle, że TVN postanowiło umieścić ja w swoim śniadaniowym formacie. W "Dzień Dobry TVN" tworzy doskonale przyjęty duet z Filipem Chajzerem. To właśnie na profilu programu pojawiła się niezwykle smutna informacja o śmierci ukochanej mamy Ohme.

Barbara Sułowska odeszła pod koniec 2020 roku, przegrywając długotrwałą walkę z chorobą. Małgorzata była z nią niezwykle zżyta, czego dowodem jest wiele wspólnych zdjęć, które publikowała w mediach społecznościowych.

- Moja Mama podarowała mi na koniec piękną śmierć. Bezbolesną, spokojną, czułą i chwilami żartobliwą. Uwielbiała się śmiać jak ja. Nigdy nie patrzyłam jej tyle w oczy, co w tym ostatnim czasie. Zauważyłam, że mają odcień malachitu, dwie okrągłe malachitowe kule. Nie musiała nic mówić, bym wyczytała w nich intencje. Wiedziałam, że mnie kocha, kochała i kochać będzie. Tak jak matka kochać potrafi najpiękniej. Bez żadnych warunków. Za to, że jesteś - napisała prezenterka. 

Dziś pani Barbara obchodziłaby 73. urodziny. Z tej okazji Małgorzata Ohme opublikowała w sieci wzruszające rodzinne zdjęcie z mamą oraz córką.

Małgorzata Ohme na rodzinnym zdjęciu. Wspomniała zmarłą mamę

Na profilu Małgorzaty Ohme na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie. Pod fotografią, na której możemy zobaczyć przedstawicielki trzech pokoleń rodziny, gwiazda TVN zamieściła krótki, ale bardzo emocjonalny wpis.

- Dziś obchodziłabyś 73 urodziny. Mamo, świętuj tam, gdzie jesteś. Tęsknie bardzo - czytamy.

Fani Małgorzaty w komentarzach starali się ją wesprzeć i dzielili się swoimi smutnymi historiami. Z tak oddanymi wielbicielami Ohme z pewnością będzie choć odrobinę lżej.