Zamknij

Małgorzata Ohme bierze ślub? "Wybrałam już nawet sukienkę"

08.10.2020 13:13
Małgorzata Ohme
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Ohme, doskonale znana widzom "Dzień Dobry TVN", została prowadzącą nowego show "Kto odmówi pannie młodej?". Dziennikarka w wywiadzie zdradziła, że sama marzy o bajkowym ślubie. Co więcej, wybrała nawet sukienkę.

Małgorzata Ohme to polska psycholożka, która doskonale odnalazła się także w dziennikarstwie. Na początku medialnej kariery pojawiała się w telewizji jedynie jako konsultantka, występując w programach śniadaniowych, jednak szybko otrzymała propozycję stałej współpracy. Była jurorką programu "Aplauz, aplauz!" prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak, współpracowała także z TVP2 prowadząc program "Życie od kuchni". Wydaje się jednak, że ostatecznie związała się z TVN i wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji. Współprowadziła nową odsłonę "Big Brothera", a od 2019 roku możemy oglądać ją jako jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Teraz Małgorzata otrzymała kolejny angaż, prowadzi nowy program "Kto odmówi pannie młodej" emitowany na antenie TVN7. Show wzbudza wiele kontrowersji, ponieważ kobiety organizują śluby bez wiedzy partnera, któremu następnie się oświadczają. Zdaniem wielu osób robienie show z uczuć i poważnych decyzji dotyczących ślubu jest nie na miejscu, podobnie jak w przypadku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mimo to program cieszy się zainteresowaniem widzów. A czy sama Małgorzata myślała kiedyś o stanięciu przed ołtarzem? A może już to zaplanowała?

ZOBACZ TAKŻE:  Katarzyna Warnke okradziona w studiu "Dzień Dobry TVN". Straciła cenny przedmiot

Małgorzata Ohme zaplanowała ślub? Wybrała już sukienkę

Małgorzata Ohme była żoną psychologa Rafała Ohme, z którym ma dwójkę dzieci, Jerzego i Klarę. Ich związek nie przetrwał próby czasu i ostatecznie rozwiedli się. Fani dziennikarki z pewnością zastanawiają się, czy prowadząc show o tematyce ślubnej, sama zastanawiała się nad swoim kolejnym ślubem. Okazuje się, że Ohme nie tylko o tym myśli, ale nawet śni.

- Marzy mi się, że biorę ślub, śnię o tym. Wybrałam nawet sukienkę. Płaczę na tych wszystkich ślubach, bo siebie sobie wyobrażam. (...)Człowiek zapędził się  w kozi róg. Wydaje nam się, że nie potrzebujemy żadnych granic, nakazów i zakazów. Z drugiej strony formalność zobowiązania daje nam szansę przeanalizowania - zdradziła w rozmowie z "Galą".

Małgorzata przyznała jednak, że nie znalazłaby w sobie tyle odwagi, co uczestniczki "Kto odmówi pannie młodej?".

- Zakładam, że mogłabym coś takiego zrobić, ale będąc przez te kilka dni z uczestniczkami i współuczestnicząc w stresie, który te dziewczyny ponoszą... ile trzeba w sobie mieć odwagi? Wtedy stwierdzam, że chyba bym nie dała rady - oceniła.

Miejmy nadzieję, że Małgorzata Ohme spełni swoje marzenie.