Zamknij

Małgorzata Opczowska bierze ślub z kolegą z TVP. Wybrała już suknię ślubną. To piękny model [FOTO]

05.08.2021 10:42
Małgorzata Opczowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Opczowska szykuje się do ślubu z Jackiem Łęskim z TVP Info. Prezenterka "Pytania na śniadanie" została przyłapana w salonie sukien ślubnych. Wiadomo już, jaką kreację ma na oku. Kiedy odbędzie się ślub Małgorzaty Opczowskiej? 

Małgorzata Opczowska w październiku zeszłego roku dołączyła do grona prowadzących "Pytania na śniadanie". Zastąpiła w nim Marcelinę Zawadzką, którą odsunięto od prowadzenia programów po nagłośnieniu jej powiązań z aferą skarbową. Opczowska przeszła do śniadaniówki z TVP Info, ale szybko udało jej się odnaleźć w nowym formacie i zyskać sympatię widzów. Obecnie razem z Łukaszem Nowickim tworzą jedną z najbardziej lubianych par gospodarzy. 

Prywatnie Małgorzata Opczowska jest szczęśliwą mamą 7-letniego Maksa. Wychowuje go samodzielnie po tym, jak po 9 latach rozpadło się jej małżeństwo. Rozwód był dla niej bolesnym ciosem. Mam za sobą trudne miesiące, a posiadanie dziecka to najlepsze lekarstwo na wszystkie problemy. Dzięki niemu chce mi się wstać z łóżka, bo wiem, że nie mogę się załamać. Mam dla kogo być radosna i dla kogo żyć - mówiła. Na szczęście to już przeszłość. Małgorzata Opczowska właśnie przygotowuje się do ślubu. Jej nowym ukochanym jest znany dziennikarz Jacek Łęski. 

Małgorzata Opczowska zaręczona. Kim jest narzeczony gwiazdy TVP?

Małgorzata Opczowska bierze ślub. Kiedy odbędzie się uroczystość?

Prezenterka "Pytania na śniadanie" jest w trakcie przygotowań do tego wielkiego dnia. Do ceremonii zostało niewiele czasu. Jak dowiedział się "Super Express", ślub Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego ma się odbyć pod koniec sierpnia. Tabloid przyłapał gwiazdę podczas przymiarek w salonie sukien ślubnych. 

W przymiarkach asystowała jej mama Alicja (69 l.) i synek Maksio (7 l.). Chłopczyk będzie odprowadzał mamę do ołtarza ustawionego na plaży. Zastąpi w ten sposób zmarłego niedawno tatę prezenterki - podaje "Super Express".

Opczowska zdecydowała się na bajeczny model w stylu boho z gorsetem i zwiewnym dołem. Suknię można podziwiać na oficjalnym profilu salonu. Jeśli prezenterka się nie rozmyśli, to właśnie w tej kreacji powie "tak" swojemu ukochanemu. 

xx
xx