Zamknij

Małgorzata Opczowska nową prowadzącą "Pytania na śniadanie". Widzowie niezadowoleni

13.10.2020 11:37
Małgorzata Opczowska Pytanie na śniadanie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Pytanie na śniadanie" powitało we wtorek nową prowadzącą. W porannym wydaniu u boku Tomasza Wolnego zadebiutowała Małgorzata Opczowska. Dziennikarka zastąpiła tym samym Marcelinę Zawadzką. Jak występ nowej prowadzącej ocenili widzowie?

Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". 32-letnia dziennikarka do tej pory znana była przede wszystkim z programów "Info raport" oraz "Info dzień", zastępowała także Magdalenę Ogórek w programie "Studio Polska". Teraz ma szansę zaprezentować się widzom w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej. We wtorek 13 października mogliśmy ją zobaczyć w śniadaniówce u boku Tomasza Wolnego.

- Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny spędzą z Wami wtorkowy poranek, dzień dobry Kochani. Pytacie, co z Marceliną? Włączcie Dwójkę o 7.55 - wyjaśnimy. Dziś witamy nową prowadzącą na naszym pokładzie - Małgosiu, czuj się z nami dobrze, życzymy Ci sympatii naszych najlepszych widzów i samych sukcesów! - czytamy we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych "Pytania na śniadanie".

Zobacz także: Katarzyna Cichopek oceniona przez gwiazdy. Nie radzi sobie w "Pytaniu na śniadanie"?

Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska debiutuje w roli prowadzącej

Małgorzata Opczowska zastąpiła w roli prowadzącej Marcelinę Zawadzką. Jak wytłumaczono w trakcie wtorkowego programu, Marcelina "poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne". Była Miss Polonia kilka miesięcy temu została oskarżona o szereg oszust skarbowych. Jej odejście z "Pytania na śniadanie" związane było właśnie z trwającym procesem, w którym Zawadzka występuje w roli oskarżonej.

- Powiedziałam w czerwcu szefostwu, że potrzebuję chwili na uporządkowanie swoich prywatnych spraw, aby nie rzutowały na program, który uwielbiam i którego jestem częścią od lat. Umówiliśmy się, że zaraz po wyjaśnieniu i zakończeniu tych spraw wrócę do prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". To kwestia czasu - wyjaśniła w rozmowie z "Plejadą" Marcelina Zawadzka.

Zobacz także: Zawadzka nie wróci do "Pytania na śniadanie"? Padło nazwisko nowej prowadzącej

Tymczasem widzowie już oceniają pierwszy występ Małgorzaty Opczowskiej w roli prowadzącej. Niestety, zdaniem internautów, dziennikarka TVP Info nie pasuje do formatu śniadaniówki.

- Najgorszy wybór z możliwych, ta kobieta wielokrotnie dawała popis nieprofesjonalizmu i "słusznych poglądów" w TVP Info. Po co robiliście nadzieję, że wróci Marcelina? Iza Krzan już wiele razy wyrażała chęć poprowadzenia i pasowałaby idealnie, a nie jakaś Pani z TVP Info. Dobrze, że jest pilot i konkurencja.

- Chcemy powrotu Marceliny!

- Po dzisiejszej transmisji uważam, że Pani Małgosia nie pasuje do tego programu, a tym bardziej do bycia partnerką Pana Tomka. Jest bardzo sztywna u sztuczna, nie ma swobody w prowadzeniu rozmów, co przekłada się na brak chęci oglądania tej pary. Bardzo szkoda, ponieważ team Marcelina i Tomek był najlepszy.

- Pani Małgorzata stanowczo "za głośna" jak na taki program. Na siłę probuje prowadzić rozmowy, przekrzykując rozmówców. Nawet Anię Lewandowską przekrzyczała... za chaotycznie i szczerze mówiąc ani ubiór, ani styl tej Pani nie pasuje do programu.

- Niestety widać, że Pan Tomasz nie jest zadowolony z nowej Partnerki - oceniają widzowie w komentarzach na Instagramie.

Myślicie, że Małgorzacie z czasem uda się jednak zdobyć sympatię widzów?