Zamknij

Małgorzata Opczowska w "Dance, dance, dance"? Gwiazda "Pytania na śniadanie" w nowej roli

20.01.2021 15:56
Małgorzata Opczowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Opczowska niedawno dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie" i szybko zdobyła sympatię widzów. Teraz media donoszą, że TVP zaprosiło ją do kolejnego lubianego programu. Sprawdzi się w nowej roli?

Małgorzata Opczowska w październiku 2020 roku dołączyła do grona prowadzących "Pytania na śniadanie". Do tej pory prezenterka znana była z wydań w TVP Info, jednak teraz spełnia się programie śniadaniowym. Gwiazda początkowo miała trudność ze zdobyciem sympatii widzów, ponieważ zastąpiła w programie lubianą przez wiele osób prowadzącą Marcelinę Zawadzką. Ostatecznie jednak udało jej się sprostać oczekiwaniom i cieszy się coraz większą popularnością.

Teraz portal pomponik.pl donosi o kolejnych planach TVP dotyczących Opczowskiej. Prowadząca "Pytania na śniadanie" miała dostać propozycję pojawienia się w innym programie, tym razem w roli uczestniczki. Jak się sprawdzi?

Zobacz także: Prezenterka "Pytania na śniadanie" niedawno się rozwiodła. Smutne wyznanie gwiazdy TVP

Małgorzata Opczowska zaproszona do udziału w "Dance, dance, dance"?

Jak podaje pomponik.pl, Małgorzata Opczowska ma być jedną z osób, które wezmą udział w 3. edycji "Dance, dance, dance". Towarzyszyć na parkiecie ma jej kolega z "Pytania na śniadanie", czyli Robert El Gendy. "Próby właśnie ruszyły" - dodaje portal.

Informacja wciąż nie została potwierdzona oficjalnie przez Telewizję Polską ani samą zainteresowaną. Z pewnością jednak możemy spodziewać się komentarza w tej sprawie już wkrótce. Co o tym myślicie?