Zamknij

Małgorzata Opczowska nie przypadła widzom TVP. Znów ją krytykują

20.10.2020 18:13
Małgorzata Opczowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Opczowska od niespełna 10 dni jest jedną z prowadzących " Pytanie na Śniadanie", jednak jej kariera w TVP jest już długa - pracuje tu od 13 lat. Wcześniej związana była ze stacją TVN, gdzie prowadziła "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę", "Manię grania" i inne programy, a potem też z TVP Kraków i TVP Info. Do "PnŚ" trafiła więc jako doświadczona już prezenterka. Niestety, już po pierwszym odcinku została skrytykowana. Wtedy poszło o jej ubiór.

Choć dużej grupie fanów Opczowska spodobała się w roli prowadzącej, nie milkną komentarze innych wielbicieli śniadaniówki, którzy w roli prowadzącej woleli Marcelinę Zawadzką, a nowa partnerka Tomasza Wolnego po prostu im nie odpowiada.

Zobacz także: Pytanie na śniadanie: Małgorzata Opczowska skrytykowana za stylizację. "Sukienka jak na sylwestra"

Małgorzata Opczowska nie sprawdza się jako prowadząca?

Po każdym niemal odcinku z Opczowską i Wolnym w duecie pojawiają się wpisy niezadowolonych widzów, którzy nie ukrywają, że chcieliby powrotu Marceliny Zawadzkiej. Widzowie zarzucają nowej prowadzącej m.in. to, że nie pasuje do Wolnego, a także że nie daje wypowiedzieć się gościom. Poza tym, po prostu nie podoba im się styl prowadzenia i nie wierzą w to, że za jakiś czas Opczowska się "dotrze".

"Panie Tomaszu, jak ja bym bardzo chciała, zobaczyć Pana z Panią Marcelina. Wasz duet był mega", "Pan Tomek i owszem. Uwielbiam pana,ale ta p. Małgosia kto to... Przeszkadza,mówi,mówi i nie da się wypowiedzieć zaproszonym gościom.Gdzie jest nasza kochana Marcelinka",

"Marcelinko, wróć! Była z was super telewizyjna para teraz to nie jest to coś", "Po dzisiejszej transmisji uważam, że Pani Małgosia nie pasuje do tego programu, a tym bardziej do bycia partnerką Pana Tomka. Jest bardzo sztywna u sztuczna, nie ma swobody w prowadzeniu rozmów co przekłada się na brak chęci oglądania tej pary. Bardzo szkoda, ponieważ team Marcelina i Tomek był najlepszy" - piszą internauci.

Na szczęście nowa prowadząca ma też swoich fanów:

"Pani prowadząca wreszcie kompetentna dziennikarka", "Pani Małgosia od początku bardzo dobrze radzi sobie z rolą prowadzącej, wcale nie widać, że to "Świeżynka". A Pan Tomek najlepszy!".

Póki co nie zanosi się na powrót Marceliny Zawadzkiej do "PnŚ". Prowadząca teraz dorabia jako modelka. Niezadowolonym fanom pozostaje jedynie mieć nadzieję, że Opczowska wkrótce się rozkręci.

RadioZET.pl/AS