Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła fryzurę. Ścięła włosy jak Rozenek [FOTO]

22.07.2020 11:49
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Instagram:@malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma nową fryzurę. Serialowa Grażyna Lubicz z "Klanu" ścięła modnie włosy i zmieniła kolor na jasny blond. Jak teraz wygląda wdowa po Pawle Królikowskim? 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska powoli odżywa po śmierci męża, Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego po ciężkiej chorobie. Aktorka znana z roli Grażyny Lubicz w "Klanie" postanowiła dokonać zmiany w wyglądzie, która - choć niewielka - jest wyraźnie zauważalna. Mama Anka Królikowskiego ma nową fryzurę. Na głowie aktorki pojawił się modny prosty bob oraz jaśniejszy kolor włosów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w lutym została wdową. Zmarł jej ukochany mąż, Paweł Królikowski, z którym doczekała się pięciorga dzieci. Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie licznej rodziny. Troskliwą opieką otacza ją przede wszystkim najstarszy syn, Antek. Niedawno oboje gościli na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej w Kudowie-Zdroju, żeby uczcić pamięć zmarłego Pawła Królikowskiego, pomysłodawcy imprezy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska najgorsze chwile ma już za sobą, co widać choćby po jej Instagramie. Mimo trwającej żałoby aktorka często zamieszcza optymistyczne wpisy, a na zdjęciach prezentuje się bardzo promiennie. 

Mamy takie poczucie, że Paweł tu cały czas z nami jest. Jest jasno. W tej chwili jestem w domu z dziećmi, przytulamy się, czytamy książki. Ten czas staramy się przerobić na taki pozytyw. Żeby wynikało z tego coś dobrego - wyznała niedawno. 

Antek Królikowski pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z Joanną Opozdą. Fani krytycznie o ich związku 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma nową fryzurę

Gwiazda "Klanu" zaprezentowała się fanom w nowej odsłonie. Na najnowszym zdjęciu Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma modną fryzurę bob i jaśniejsze włosy. Jak dowiadujemy się z posta, aktorka zafundowała sobie metamorfozę specjalnie na imprezę w Kudowie-Zdroju. 

Festiwal zmotywował mnie do pozbycia się odrostów. I jak, może być? - zastała fanów aktorka. 

Naturalnie w komentarzach posypały się komplementy. Internauci zgodnie stwierdzili, że nowa fryzura Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej wygląda rewelacyjnie, a aktorka wyraźnie w niej odmłodniała. Nam odmieniona gwiazda odrobinę przypomina Małgorzatę Rozenek. Zgadzacie się?

Posłuchaj podcastu