Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała rodzinne zdjęcie. "Rodzina to jest siła"

Sylwia Wamej
16.03.2020 10:34
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Viphoto/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała, jak spędza czas kwarantanny. Gwiazda opublikowała rodzinne zdjęcie ze swoimi dziećmi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała rodzinne zdjęcie. Tak spędza czas na kwarantannie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przechodzi teraz przez trudny czas. Niedawno pożegnała swojego ukochanego męża - Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego. Na szczęście gwiazda może liczyć na piątkę swoich pociech, które wspierają mamę w ciężkich chwilach.

Gwiazda "Klanu" pokazała na swoim Instagramie, jak spędza czas kwarantanny w związku z szalejącym na świecie koronawirusem. Aktorka rodzinne zdjęcie skomentowała hasztagami: "razem", "zostaję w domu", "rodzina to jest siła".

Fani są zachwyceni ciepłą fotografią i w komentarzach zostawiają miłe słowa gwieździe "Klanu". "Trzymajcie się ciepło, Gosiu", "jesteście cudowni", "pozdrawiam całą rodzinkę", "miło widzieć uśmiech na pani twarzy" - piszą internauci.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata

Małgorzata Ostrowska-Krolikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata. Poznali się na egzaminach do wrocławskiej szkoły aktorskiej.

"Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać" - wspominał Paweł Królikowski w jednym z wywiadów. Para doczekała się piątki dzieci.

Zagłosuj

Zostałeś/ łaś w domu na czas kwarantanny?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW