Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Józef skończył pół roku [FOTO]

Judyta Wanicka
19.03.2020 16:02
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Józef skończył pół roku [FOTO]
fot. Instagram:@

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się wnukiem na Instagramie. Dokładnie 19 września gwiazda "Klanu" po raz pierwszy została babcią. Wnukiem obdarzyli ją drugi syn Jan i jego partnerka Joanna Jarmołowicz. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska powoli wraca do normalnego życia po śmierci Pawła Królikowskiego, który zmarł 27 lutego po długiej chorobie neurologicznej. Gwiazda "Klanu" niedawno opublikowała pierwsze zdjęcie od czasu pogrzebu męża. Udzieliła także wywiadu, w którym opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. Na szczęście aktorka znajduje oparcie w licznej rodzinie i czerpie mnóstwo radości z obecności kilkumiesięcznego wnuka. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się wnukiem

Jesienią zeszłego roku Małgorzata Ostrowska-Królikowski został po raz pierwszy babcią. Józef jest synem 28-letniego Janka Królikowskiego i znanej z "Barw szczęścia" Joanny Jarmołowicz. Chłopiec przyszedł na świat dokładnie 19 września. Był to czas, gdy Paweł Królikowski już znacznie podupadł na zdrowiu. Udało mu się jednak poznać swojego pierwszego wnuka.

Od narodzin Józia minęło dokładnie pół roku. Z tej okazji Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z chłopcem, który 19 marca dodatkowo obchodzi imieniny. 

19.03 to święto św. Józefa patrona rodzin, ludzi pracy i co ciekawe internetu. Polecajmy mu nasze spraw, niech umacnia nasze rodziny i wspiera ojców w troskliwym wychowywaniu dzieci na pracowitych ludzi o dobrym sercu - napisała aktorka. 

Jak ten czas leci, pani Gosiu. A jeszcze we wrześniu pokazywała pani takie maleńkie zawiniątko - zauważają w komentarzach fani. 

Wnuk prześliczny, bardzo podobny do rodziny Królikowskich.

Śliczny wnusio. Życzę, by osłodził gorzki czas.

Zagłosuj

Masz wnuki?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw