Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki. Marcelina skończyła 18 lat [FOTO]

Judyta Wanicka
04.05.2020 12:21
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i córka Marcelina
fot. Instagram:@malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcia 18-letniej córki Marceliny Królikowskiej. Najmłodsze dziecko Pawła Królikowskiego i siostra Antka właśnie wkroczyła w pełnoletność. Jak dzisiaj wygląda?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała urodziny najmłodszej córki. Marcelina Królikowska skończyła 18 lat i jest ostatnim z pięciorga dzieci Małgorzaty i Pawła Królikowskich, które uzyskało pełnoletność. Dziewczyna ma już czworo dorosłego rodzeństwa: Antka, znanego aktora, Jana Ignacego, któremu niedawno urodził się syn, brata Ksawerego i siostrę Julię grającą w "Klanie".

Szkoda, że osiemnastki córki nie doczekał tata Marceliny, Paweł Królikowski. Aktor zmarł 27 lutego po długiej chorobie neurologicznej. Na szczęście tuż przed śmiercią udało mu się poznać wnuka - synka Jana i aktorki Joanny Jarmołowicz. Niedawno Małgorzata Królikowska pochwaliła się zdjęciem malca na Instagramie. Teraz z dumą zaprezentowała fanom swoją dorosłą córkę. 

Paweł Królikowski i Antek nagrali klip. Fanom trudno powstrzymać wzruszenie [WIDEO]

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała 18-letnią córkę Marcelinę 

Rodzina Królikowskich mimo żałoby stara się świętować 18. urodziny Marceliny z wielką radością. To w końcu ostatnie dziecko z licznej gromadki, które właśnie wyfruwa z domu. Z tego powodu Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie mogła odmówić sobie specjalnej sesji zdjęciowej z córką. Na profilu serialowej Grażyny z "Klanu" pojawiły się urocze zdjęcia zrobione w kwitnącym ogrodzie. Dla wielu fanów była to pierwsza okazja, by zobaczyć, jak obecnie wygląda najmłodsza córka Pawła Królikowskiego. 

Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat. Dorosłość? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie naszą małą Cyśką. Życie toczy się dalej - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Urodzinowe zdjęcia Marceliny Królikowskiej wywołały zachwyt wśród obserwatorów. W komentarzach posypały się życzenia i gratulacje. Nie zabrakło także wpisów podkreślających podobieństwo 18-latki do pięknej mamy. Wpis zamieściła także Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa córka Grażyny Lubicz.

Obie takie piękne. I takie podobne. Ucałowania urodzinowe - napisała tancerka. 

Zagłosuj

Pamiętasz swoją osiemnastkę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw