Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zmarłego męża. Opublikowała muzyczną pamiątkę

Sylwia Wamej
02.04.2020 15:47
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Viphoto/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na swoim InstaStories piosenkę z programu  "Truskawkowe studio". Program był bardzo ważny dla Pawła Królikowskiego - scenarzysty i reżysera programu dla młodzieży w latach 90.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała pamiątkę po zmarłym mężu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżyła razem z Pawłem Królikowskim ponad 30. lat.  Gwiazda "Klanu" ma za sobą bardzo ciężki czas. W lutym pożegnała swojego męża. Aktorka pielęgnuje dorobek po ukochanym, przypominając jego program "Truskawkowe studio". Aktorka opublikowała screen jednej z piosenek, która pojawiła się w programie "Truskawkowe studio".

Pomysłodawcą programu, scenarzystą, reżyserem programu i autorem wszystkich piosenek "Truskawkowe studio" był Paweł Królikowski. W programie brali udział m.in. Magdalena Schejbal, Jolanta Fraszyńska oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Program emitowany był w latach 1992-1999.

ostrowska_krolik
fot. Instagram.com/ Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski nie żyje. Zmarł w wieku 59 lat

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wieku 59 lat. Od kilku lat walczył z problemami neurologicznymi. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka. W grudniu 2019 roku ponownie trafił do szpitala, gdzie przeszedł kolejną operację. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować.

Zagłosuj

Pamiętasz program "Truskawkowe studio"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW