Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnuczkiem. Pokazała rozczulające zdjęcie

Sylwia Wamej
23.04.2020 10:07
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska po stracie męża, Pawła Królikowskiego przeżywa bardzo trudny czas. Gwiazda "Klanu" może na szczęście liczyć na wsparcie swoich dzieci. Aktorka cieszy się też każdą chwilą spędzoną z wnukiem - Józiem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała urocze zdjęcie z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mimo bardzo trudnego czasu może liczyć na wsparcie ze strony piątki pociech. Gwiazda "Klanu" doczekała się też wnuka - Józia. Aktorka kiedy tylko może, spędza czas z chłopcem. Ostatnio opublikowała urocze zdjęcie z maluszkiem na rękach.

"Kawka z babcią. Józek rośnie i rośnie" - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ojcem Józia jest Jan Królikowski, który jest związany z Joanną Jarmołowicz. Rodzina Królikowskich jest ze sobą bardzo zżyta. Zarówno Małgorzata Ostrowska-Królikowska, jak i Antek Królikowski chętnie publikują na swoich profilach rodzinne fotografie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża - Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska 27 lutego tego roku pożegnała ukochanego męża - Pawła, który od kilku lat zmagał się z problemami neurologicznymi. W 2015 roku miał usuniętego tętniaka. W grudniu 2019 roku ponownie przeszedł operację, lecz lekarzom nie udało się uratować jego życia. Paweł Królikowski osierocił piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW