Zamknij

Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża. Opublikowała wymowne zdjęcie

Patrycja Chudolińska
27.02.2020 17:40
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. Instagram/@malgorzata_ok

Paweł Królikowski nie żyje. 58-letni aktor zmarł w czwartek 27 lutego 2020. Smutną wiadomość o śmierci przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Wdowa po znanym artyście, Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie i pożegnała męża.

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor znany z serialu "Ranczo" oraz juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmarł w czwartek 27 lutego 2020 roku. Miał 58 lat. Informację o śmierci przekazał najpierw "Super Express", a następnie wiadomość została potwierdzona przez ZASP - Związek Artystów Scen Polskich - którego Paweł Królikowski był prezesem.

Artysta trafił do szpitala tuż przed świętami Bożego Narodzenia w grudniu 2019 roku. Przez cały czas hospitalizacji mógł liczyć na wsparcie przyjaciół i członków rodziny, przede wszystkim ukochanej żony Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Historia ich miłości jest bardzo długa - poznali się, gdy aktor miał 21 lat, a jego przyszła małżonka zaledwie 17. Para doczekała się piątki dzieci.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała wzruszające pożegnanie

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli małżeństwem przez prawie 32 lata. Ukochana pożegnała teraz męża w krótkim, ale bardzo wymownym wpisie.

- Pawku, najlepsza podróży mojego życia. W kontakcie - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Na fotografii widzimy, jak zakochane i szczęśliwe było małżeństwo Królikowskich. W komentarzach fani i znajomi okazują wsparcie Małgorzacie.

- Wyrazy współczucia. Wielki smutek.

- Wyrazy współczucia Pani Małgosiu dla całej rodziny.

- Pięknie napisane. Wyrazy współczucia.

RadioZET.pl/PCh