Zamknij

Małgorzata Ostrowska pokazała syna. Dominik skończył 33 lata [FOTO]

11.05.2021 13:24
Małgorzata Ostrowska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Małgorzata Ostrowska ma syna Dominika. Dziecko artystki świętowało ostatnio 33. urodziny. Z tej okazji dumna mama podzieliła się kilkoma wspólnymi kadrami z synem na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska i jej mąż fotograf Jacek Gulczyński doczekali się 33-letniego syna - Dominika. Latorośl piosenkarki również związał się z branżą muzyczną. Ze względu na mamę artystkę, muzyka w życiu Dominika gościła od najmłodszych lat. 33-latek ostatecznie został gitarzystą w zespole Ostrowskiej.

Zobacz też:  Markowski odwołał koncerty przez stan zdrowia. Menadżerka muzyka: "Problem leży gdzie indziej"

Małgorzata Ostrowska pokazała syna. Dominik skończył 33 lata [FOTO]

Dumna mama z okazji urodzin syna złożyła mu życzenia na Instagramie, zamieszczając też kilka rodzinnych kadrów.

 "33 lata temu urodził się mój syn i mój gitarzysta - Dominik Ostrowski". Podobno to ważny wiek dla mężczyzny. Nie wiem, nigdy nie byłam mężczyzną w tym wieku!" - żartowała gwiazda. Pod postem posypało się mnóstwo urodzinowych życzeń dla 33-letniego Dominika.

Małgorzata Ostrowska jest nie tylko spełnioną mamą, ale również artystką. Od 2015 roku jest sojuszniczką osób LGBT.

"Ludzie rodzą się z różną naturą. Zdarzają się osoby, które odstają od przyjętych schematów – fizycznie lub psychicznie. To nie znaczy, że nie mają prawa się realizować. Poza tym nie rozumiem, dlaczego preferencje seksualne mają stanowić o wartości człowieka. To tylko jedna ze sfer życia. Dlaczego ma ona wpływać na to, jak kogoś traktujemy? Nikomu do sypialni nie chcę zaglądać, niech każdy robi w niej to, na co ma ochotę. Nic mi do tego. Mam całe mnóstwo przyjaciół wywodzących się ze środowiska gejowskiego. Kocham ich, bo są wspaniali. Znam też kobiety, które są lesbijkami. To mądre, cudowne i otwarte na świat osoby" - powiedziała jakiś czas temu Małgorzata Ostrowska w rozmowie z serwisem Plejada.pl.