Zamknij

Małgorzata Ostrowska świętuje 90. urodziny mamy. Gwiazda pokazała piękne zdjęcie [FOTO]

20.05.2021 10:47
Małgorzata Ostrowska
fot. Viphoto/ East News

Małgorzata Ostrowska świętuje 90. urodziny mamy - Melanii. Z tej okazji gwiazda podzieliła się wspólnym zdjęciem z ukochaną rodzicielką. Pod fotografią nie zabrakło oczywiście wielu życzeń od fanów.

Małgorzata Ostrowska podzieliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciem ukochanej mamy - Melanii, która świętuje 90. urodziny. Na Instagramie artystki  pojawiła się wspólna fotografia z ukochaną rodzicielką.

Zobacz też:  Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Stróżniak walczą w sądzie. O przeboje Lombardu! [OŚWIADCZENIE ARTYSTKI I ZESPOŁU]

 Małgorzata Ostrowska świętuje 90. urodziny mamy. Gwiazda pokazała piękne zdjęcie [FOTO]

"Dziś moja Mama Melania kończy 90 lat! Kochana Mamusiu" - czytamy na Instagramie Małgorzaty Ostrowskiej. Pod wspólną fotografią pań posypało się mnóstwo życzeń i ciepłych słów dla rodzicielki Małgorzaty Ostrowskiej. "Zdrowia dla mamy. Piękny wiek", "dużo zdrowia", "kłaniam się nisko Pani Mamie" - czytamy pod zdjęciem.

Prywatnie Małgorzata Ostrowska jest spełnioną artystką, żoną i mamą. Gwiazda od lat jest żoną fotografa Jacka Gulczyńskiego. Para doczekała się syna Dominika. Małgorzata Ostrowska niedawno świętowała 40-lecie pracy artystycznej.

W 1981 roku Ostrowska została wokalistką zespołu Lombard, w którym śpiewała przez kolejne dziesięć lat. Z zespołem zaprezentowała się m.in. na festiwalu w San Remo.

Z kolei w 1999 roku Małgorzata Ostrowska rozpoczęła karierę solową. W 2008 pojawiła się gościnnie na płycie KSU, a wcześniej nagrywała z takim wykonawcami jak: Lech Janerka, Dżem, Michał Urbaniak i Acid Drinkers.