Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała pierwszy wpis po porodzie. Wzruszające słowa [FOTO]

12.06.2020 08:32
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Syn gwiazdy TVN i Radosława Majdana przyszedł na świat 10 czerwca. Teraz szczęśliwa mama zdecydowała się opublikować pierwszy wpis po porodzie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Zapłodnienie możliwe było tylko przy pomocy drogiej i długotrwałej metody in vitro. Małżonkowie poświęcili ogrom czasu i zaangażowania, aby ostatecznie spełnić marzenie o wspólnym potomstwie. Metoda leczenia niepłodności przyniosła szczęśliwy rezultat, a 10 czerwca 2020 na świat przyszedł mały Henryk.

Jako pierwszy wiadomość o porodzie przekazał świeżo upieczony tata. Radosław Majdan opublikował na swoim Instagramie zdjęcie żony z ich małym synkiem. Internauci wyczekiwali jednak jeszcze pierwszego wpisu na profilu Małgorzaty Rozenek. Gwiazda TVN w trakcie trwania ciąży regularnie publikowała nowe zdjęcia i dzieliła się swoimi przemyśleniami. Nic więc dziwnego, że zamieściła poruszający wpis także po porodzie.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek rodziła w luksusowej klinice. Cena porodu zwala z nóg

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z synem. Podziękowała fanom za gratulacje

Wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawił się na jej profilu instagramowym w Boże Ciało. "Perfekcyjna" podziękowała fanom za gratulacje i wszystkie życzenia. Zdradziła również, że jej syn nazwany został przez lekarzy Henrykiem Walecznym - nie wyjaśniła jednak, o co dokładnie chodzi.

- Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś mały Cud przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym, kiedyś Wam opowiem dlaczego... zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością bardzo Wam wszystkim dziękuję za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka. DZIĘKUJE WAM za to Jeszcze chwilę tu zostaniemy, ale za jakiś czas wracam do synów, bo jak "każda Mama kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej" - dodała Małgorzata Rozenek w opisie pod zdjęciem.

Myślicie, że Henio będzie stałym gościem na profilu Rozenek?

RadioZET.pl/PCh