Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas opieki nad Heniem korzysta z tej rady

Anna Skalik
16.06.2020 11:47
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Minął już tydzień od porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem, cieszą się z przyjścia na świat ich pierwszego wspólnego dziecka i co pewien czas publikują wzruszające zdjęcia. Gwiazda podzieliła się też złotą radą dla wszystkich mam tuż po porodzie, z której sama korzysta.

Narodziny małego Henia dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża Radosława Majdana to wielka zmiana. Perfekcyjna opublikowała w sieci już kilka zdjęć maleństwa, a ostatnio zdradziła, jaką zasadą kieruje się podczas opieki nad synkiem. Jak wyznała, jest to jedna z najlepszych rad, jakie może dostać młoda mama, a ona sama usłyszała ją po narodzinach pierwszego dziecka. Na swoim profilu na Instagramie napisała:

Małgorzata-Rozenek Majdan i jej złota rada dla mam

"Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” I tak też robię" - stwierdziła. Dodała, że pierwsze dni po porodzie upływają pod znakiem prawdziwego chaosu.

"Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś a kobieta w połogu... Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię" - napisała. Na szczęście dla wszystkich pojawianie się Henia jest jednym wielkim powodem do radości. Starsi bracia są szczęśliwi, a tata wprost pęka z dumy.

W sieci już pojawiają się komentarze, że Perfekcyjna i jej mąż z pewnością korzystają z pomocy sztabu opiekunek, skoro - co nie jest tajemnicą - nawet dla swoich buldożków zatrudniali nianię. Traktujemy to jednak z przymrużeniem oka, a szczesliwym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego!

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS