Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan nagrała film o in vitro. Kiedy i gdzie go obejrzeć?

Maciej Friedrich
30.01.2020 12:09
Małgorzata Rozenek-Majdan nagrała film o in vitro. Kiedy i gdzie go obejrzeć?
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan oczekuje narodzin długo wyczekiwanego dziecka. Celebrytka od dawna wypowiada się na temat metody in vitro, na swoim koncie ma nawet książkę. Teraz będziemy mogli zobaczyć ją w filmie dokumentalnym.

Małgorzata Rozenek-Majdan po długich staraniach zaszła w ciążę i spodziewa się trzeciego dziecka. 42-latka i jej mąż Radosław Majdan bardzo długo starali się o potomka, a "perfekcyjna" mocno zainteresowała się tematem in vitro. Postanowiła edukować Polaków i bardzo często wypowiada się w mediach. Wydała nawet książkę, w której przybliża tematykę in vitro.

 Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro: to są standardy europejskie, do których należy dążyć

Na tym jednak nie skończyło się wspieranie przez Małgorzatę osób zmagających się z problemem bezpłodności. W planach celebrytki jest złożenie fundacji. Dziś, 30 stycznia, o godzinie 19:50 na antenie Discovery Life będzie można obejrzeć film o in vitro z udziałem Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie o in vitro

Film dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud?" ma stanowić wyczerpujące źródło wiedzy na temat metody in vitro. Małgorzata Rozenek-Majdan porozmawia w nim nie tylko ze specjalistami, ale także parami, które starają się o dziecko. Celebrytka pozwoli widzom zapoznać się z całym procesem, od badań po sam moment porodu.

Film zostanie wyemitowany także przez TVN Style. Będzie można go obejrzeć 24 lutego o godzinie 22:25.

- Zabiorę Was do laboratorium i innych miejsc dostępnych tylko dla personelu medycznego. Pokazując etap po etapie, rozwiewamy wątpliwości, które przeciwnicy In vitro, nie znając tej procedury, próbują zasiać, a wszystko po to, żeby ułatwić każdej potrzebującej tej procedury pary, dostęp do niej - czytamy na Instagramie celebrytki.

Zagłosuj

Interesujesz się tematyką in vitro?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF