Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie nową prowadzącą „Ameryka Express”? „Trudno będzie dorównać Agnieszce”

Redakcja
11.02.2019 12:01
Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie nową prowadzącą „Ameryka Express”? „Trudno będzie dorównać Agnieszce”
fot. ---

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z bycia prowadzącą „Ameryka Express”. Trwają spekulacje, kto mógłby poprowadzić program. Wśród nazwisk wymienia się Małgorzatę Rozenek-Majdan, która zdaniem samej Woźniak-Starak byłaby idealną kandydatką na stanowisko gospodyni programu.

Agnieszka Woźniak-Starak typuje Małgorzatę Rozenek na stanowisko prowadzącej „Ameryka Express”

„Ameryka Express” to jeden z najchętniej oglądanych programów TVN. Agnieszka Woźniak-Starak, która była związana ze wszystkimi edycjami show, nie podejmie się prowadzenia kolejnej. Prezenterka poprowadzi „Big Brothera”, który wraca na antenę po 18 latach. Nie ustają spekulacje, kto mógłby zająć miejsce Wożniak-Starak w roli prowadzącej. Sama Agnieszka w jednym z wywiadów stwierdziła, że Małgorzata Rozenek byłaby idealną kandydatką na to stanowisko.

Fani programu również byliby zadowoleni. W końcu Małgorzata Rozenek i Radek Majdan byli najbarwniejszym duetem w pierwszej edycji „Azja Express”. Dodatkowo Rozenek ma nie lada doświadczenie przed kamerą, a ludzie ją lubią. Potwierdza to producentka programu Marta Wiech.

 – Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – podkreśla w rozmowie z „Party” producentka „Ameryka Express”, Marta Wiech.

Małgorzata Rozenek zainteresowana prowadzeniem „Ameryka Express”?

A jak sama zainteresowana reaguje na bycie gospodynią programu? Jak podkreśliła w rozmowie z „Party”, choć ma sporo planów, ten program jest dla niej szczególnie sentymentalny.

 – Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce – powiedziała w rozmowie z magazynem Małgorzata Rozenek.

RadioZET.pl SW/ Party