Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan chce zmniejszyć biust. "Już mi się znudził taki duży"

23.02.2021 14:51
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Rozenek cudnie chudnie" zapowiedziała, że planuje operację zmniejszenia biustu. Przyznała, że powiększała piersi dwukrotnie i tylko rada lekarza sprawiła, że nie posunęła się dalej.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych polskich celebrytek i osobowości telewizyjnych. Ogromną popularność przyniosła jej rola gospodyni w hitowych programach TVN, "Perfekcyjnej pani domu" oraz "Projekt Lady". Mogliśmy oglądać ją także w "Project Runaway", "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" i kilku innych produkcjach stacji. Wraz z mężem Radosławem Majdanem mieli nawet własne show "Iron Majdan". Celebrytka jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd Instagrama, jej profil obserwuje ponad 1,4 miliona użytkowników, a sama "Perfekcyjna" chętnie chwali się prywatnymi zdjęciami i wykorzystuje popularność do reklamowania rozmaitych marek.

Obecnie możemy oglądać Rozenek-Majdan w nowym programie "Rozenek cudnie chudnie". Celebrytka pokazuje w nim, jak wraca do formy po trzeciej ciąży. Trenuje i konsultuje się ze specjalistami, by pokazać innym mamą, jak odzyskać sylwetkę sprzed porodu. Przy okazji zdradza także informacje ze swojego prywatnego życia. Przyznała między innymi, że nosi się z zamiarem poddania operacji zmniejszenia biustu. Dlaczego podjęła taką decyzję?

ZOBACZ TAKŻE:  Małgorzata Rozenek skończy z show-biznesem? Chciałaby wrócić do wyuczonego zawodu

Małgorzata Rozenek-Majdan chce zmniejszyć biust. Powiększała piersi dwukrotnie

W 4. odcinku "Rozenek cudnie chudnie" Małgosia przyznała, że planuje zmniejszenie biustu, który wcześniej dwukrotnie powiększała. Radka Majdana poznała, gdy była po pierwszej operacji.

- Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza (...) Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam, jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust - stwierdziła celebrytka.

Małgosia przyznała, że jako dziewczynka uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie krytykowano jej sylwetkę. Spełniła marzenie o pełnych kształtach, ale obecnie jako dojrzała kobieta już się nimi "nacieszyła".

- Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią - oceniła.

Rozenek-Majdan nie jest wyjątkiem. Biust zmniejszyły już między innymi Karolina Gilon i Monika Miller.