Zamknij

Rozenek-Majdan reklamuje środki do podłóg. Internauci komentują. "Uosobienie żenady"

01.02.2021 16:17
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w reklamie środka czyszczącego podłogi. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze internautów, którzy ponownie zarzucili celebrytce sprzedawanie wizerunku bez głębszego zastanowienia. 

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez żadnych wątpliwości czołowa polska celebrytka. Jak każda gwiazda ma swoich oddanych fanów oraz zagorzałych krytyków, nie można jej jednak odmówić ogromnej popularności. Gwiazda "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady" dała się poznać jako osobowość telewizyjna oraz wprawna bizneswoman, która potrafi zarabiać na sławie. Razem z mężem Radosławem Majdanem nazywani są przewrotnie "polskimi Beckhamami", a ich życie osobiste śledzą z zainteresowaniem media oraz ogromna rzesza fanów.

Potencjał reklamowy Małgorzaty Rozenek-Majdan jako "twarzy" marki jest ogromny. Tak popularna celebrytka, której profil na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona użytkowników, pozwala na szeroką promocję. Nic zatem dziwnego, że "perfekcyjna" otrzymuje wiele różnorodnych propozycji. Mogliśmy ją oglądać na zdjęciach promujących wiele produktów, także tak oryginalnych jak podkaszarki do trawy. Wiele osób zarzuca celebrytce także zbyt "nachalne" traktowanie swojej postaci jako sposobu zarabiania pieniędzy. Z pewnością to właśnie te osoby znalazły się w grupie, która skrytykowała Małgorzatę za najnowsze przedsięwzięcie.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek poleca kolejny produkt. Internautka: "Pozostał jeszcze tylko papier toaletowy"

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za reklamę środków czyszczących podłogi

 Już niebawem będziemy mogli zobaczyć na ekranach telewizorów reklamę środka czyszczącego i dezynfekującego przeznaczonego do podłóg. Pojawi się w nim Małgorzata Rozenek-Majdan. 

- Z początkiem lutego wystartuje kampania telewizyjna marki z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie promować uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący w sprayu oraz uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący do podłóg W ramach zaplanowanych działań na antenach telewizji Polsat, TVP oraz tematycznych kanałów Polsatu, TVP i premium TV emitowane będą spoty, w których wystąpiła prezenterka telewizyjna znana z programu "Perfekcyjna pani domu" emitowanego na antenie TVN - czytamy na stronie Marketing przy kawie.

W sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy, w których internauci zarzucali Małgosi, że sprzedaje swój wizerunek bez namysłu i zajmuje się promocją produktów, które do niej nie pasują. Nie zabrakło także gorzkiej ironii.

- W końcu wykorzysta swoje studia prawnicze. Ha, ha, nauka to jest moc.

- Gocha to uosobienie żenady.

- A potem reklama środków do WC.

- Nie załapała się do reklamy Apartu, to bierze, co dają. Aż strach, czym się to skończy - czytamy.

A jakie jest wasze zdanie? Także uważacie, że Rozenek-Majdan przesadza z akcjami reklamowymi?