Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan przyłapana na retuszowaniu zdjęć? "Szafki falują" [FOTO]

Maciej Friedrich
03.02.2020 10:53
Małgorzata Rozenek-Majdan przyłapana na retuszowaniu zdjęć? "Szafki falują" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie chwali się fanom zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Jednak zdjęcie w kreacji przygotowanej na galę tygodnika "Piłka nożna" wielu fanów zawiodło, zamiast zachwycić. Celebrytce zarzucono, że przerobiła fotografię i oszukuje swoich fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Prezenterka doskonale znana widzom z "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady" zrobiła ogromną karierę, a poradnikowe książki jej autorstwa pomogły jej zdobyć duże pieniądze. Jej małżeństwo z Radosławem Majdanem było głośno komentowane w mediach, a małżonkowie stali się jedną z krajowych "power couple".

Małgorzata po długich staraniach zaszła w ciążę i oczekuje przyjścia na świat trzeciego dziecka. Mimo sporego ciążowego brzuszka nadal stara się zachwycać odpowiednio dobranymi kreacjami, którymi chwali się w mediach społecznościowych. Niestety, nawet tak lubianej celebrytce przydarzyła się wpadka.

 Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek-Majdan przerobiła swoje zdjęcie? Fani zarzucają jej retusz

Małgorzata i Radosław byli jednymi z gości gali tygodnika "Piłka nożna". Celebrytka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, na którym możemy podziwiać ją w czarnej wieczorowej sukni podkreślającej ciążowe krągłości. Niestety, internautom nie umknął drobny szczegół. Kilka osób oskarżyło "Perfekcyjną" o używanie programu do obróbki zdjęć, aby poprawić figurę. Ich zdaniem na zdjęciu wyraźnie widać, że retusz pozostawił po sobie znak na szafkach widocznych w tle.

- Piękna stylizacja, ale te krzywe szafki psują wszystko. Po co oszukiwać kobiety w ciąży? Ja nic do Pani nie mam, ale przerabianie zdjęć i pokazywanie, jaką się ma niby idealną figurę, jest passe!

- Odbicia w szybie zapomniała Pani przerobić!

- Na drugim zdjęciu szafki falują! - czytamy w komentarzach.

Wy też zauważyliście na zdjęciu efekt użycia programu?

 Małgorzata Rozenek zbija na ciąży fortunę. Ujawniono olbrzymie sumy  

Zagłosuj

Czy uważasz, że zdjęcie Małgorzaty było przerabiane?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF