Zamknij

Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę

Redakcja
29.03.2018 09:11
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Archiwum Radia ZET

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma zupełnie nową fryzurę. Jak Perfekcyjna Pani Domu prezentuje się w kolorze rudym?

Małgorzata Rozenek-Majdan ruda. Zdjęcie na Instagramie

A to zaskoczenie! Małgorzata Rozenek-Majdan od lat była wierna swoim długim blond włosom. Teraz jednak postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Na Instagramie gwiazdy TVN pojawiła się fotografia, na której żona Radosława Majdana ma na głowie krótkie włosy w kolorze rudym!

Celebrytka co prawda nie zdradziła, czy to jedynie chwilowa metamorfoza, ale można przypuszczać, że ta drastyczna zmiana to jedynie efekt włożonej na głowę peruki. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda „Iron Majdan” postanowiła pójść śladami bohaterek „Warsztatu urody” w TVN Style i też pozwolić sobie na zmianę w wyglądzie, tyle że chwilową.

Zobacz także

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu zdradziła fankom, jak pielęgnuje swoje naturalnie gęste włosy. Celebrytka podobnie jak wiele blogerek i specjalistek od urody stawia na oleje. „Włosy zimą potrzebują solidnej dawki witamin i nawilżenia. Nakładaj wieczorem na same końcówki, zostaw na noc i dopiero rano umyj włosy. Pamiętaj, aby używać odpowiednich olejków — im bardziej naturalne składniki, tym lepszy efekt” — poradziła na swoim blogu.

RadioZET.pl/SI