Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu skrytykowana. "Ekspertka od wszystkiego"

Maciej Friedrich
23.03.2020 14:28
Małgorzata Rozenek-Majdan znowu skrytykowana. "Ekspertka od wszystkiego"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan często spotyka się z internetową krytyką. Nie uniknęła jej także, chwaląc się swoim udziałem w programie "36,6", gdzie porusza kwestię sytuacji Polek w ciąży. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty.

Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko osobowość telewizyjna, ale także internetowa. Gwiazda TVN i jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek przykłada dużą wagę do promowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych. Fani "perfekcyjnej pani domu" za pośrednictwem mediów społecznościowych mogą śledzić aktywność zawodową Małgorzaty, a także jej życie prywatne.

Będąca w zaawansowanej, długo wyczekiwanej ciąży Rozenek-Majdan, nie zapomina, że fanów interesuje także jej dziennikarska strona. W sieci pochwaliła się udziałem w programie Ewy Drzyzgi "36,6". Nie wszyscy internauci byli dla niej łaskawi.

Majdanowie skrytykowani za zdjęcia z Zakopanego. Fani: "Zamiast roześmianych buzi widać tylko lans"

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana w sieci. Odpowiedziała internautce

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Ewy Drzyzgi. Celebrytka pochwaliła się, że razem z Mirosławem Wielgosiem porozmawiają z prowadzącą na temat sytuacji kobiet w ciąży w Polsce.

- Ja i prof. Mirosław Wielgoś porozmawiamy o sytuacji kobiet w ciąży, a cały sztab ekspertów pomoże nam zrozumieć obecną sytuację (...) Nagrywaliśmy z Ewą ten materiał (wtedy też zrobiłyśmy to zdjęcie) jeszcze w świecie, kiedy ludzie całowali się na przywitanie. Stare czasy. Teraz zrobimy łączenie, bo #zostańwdomu jest ciągle aktualne i bardzo ważne - czytamy w poście.

Jednej z internautek najwyraźniej nie spodobało się, że Rozenek-Majdan publicznie wypowiada się na różnorodne tematy.

- Pani ekspert od wszystkiego - gorzko podsumowała aktywność Małgorzaty.

"Perfekcyjna" postanowiła odpowiedzieć na zarzut. Nie wdała się jednak w internetowe przepychanki, ale spokojnie wyjaśniła, dlaczego pojawiła się w programie Drzyzgi.

- Żaden ze mnie ekspert, tylko zwykła kobieta w ciąży, która martwi się tym wszystkim, co teraz się dzieje i z tej perspektywy będę się wypowiadać - podsumowała.

Przypomnijmy, że tydzień temu Małgosia została skrytykowana za to, że w ciąży narażała się na zarażenie koronawirusem.

Zagłosuj

Oglądasz program "36,6"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF