Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan została projektantką? Ma zaprezentować autorską kolekcję

Maciej Friedrich
16.10.2019 13:49
Małgorzata Rozenek-Majdan została projektantką? Ma zaprezentować autorską kolekcję
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan została projektantką? Według medialnych doniesień celebrytka ma niebawem zaprezentować autorską kolekcję ubrań. Będzie współpracować ze znaną marką czy postanowi założyć własną?

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. „Perfekcyjna pani domu” wie, jak wykorzystać popularność. W mediach społecznościowych często reklamuje produkty rozmaitych marek, głośno wypowiada się również na temat in vitro. I choć niektóre z jej zdjęć wzbudzają kontrowersje i są krytycznie komentowane (jak na przykład zdjęcie topless), to Małgorzata z pewnością jej sprawną bizneswoman i potrafi dbać o swój wizerunek. Według medialnych doniesień już niedługo będziemy mogli podziwiać efekty nowego projektu gwiazdy.

Małgorzata Rozenek projektantką? Ma powstać kolekcja ubrań gwiazdy

Jak informuje magazyn „Flesz”, Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zadebiutować jako projektantka. Celebrytka ma stworzyć autorską linię odzieży, a „pierwsza autorska kolekcja ubrań” ma pojawić się w przyszłym sezonie. Nie wiadomo jeszcze, czy Małgorzata zdecyduje się na współpracę z już istniejącą marką, czy postanowi założyć własną firmę, jak miało to miejsce w przypadku jej cateringu dietetycznego. Z pewnością znalazłoby się wiele osób, które z chęcią nosiłyby ubrania sygnowane przez Rozenek-Majdan.

„Flesz” opublikował również informację o nowym programie w TVN Style, który miałaby poprowadzić Małgosia.

Zaprezentuje m.in. tricki, które ułatwią życie każdej pani domu – czytamy w magazynie.

Przypomnijmy, że z nowym projektem wystartowała również Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego promuje linię ekologicznych kosmetyków.

Zagłosuj

Podoba ci się pomysł marki odzieżowej Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF