Zamknij

Rozenek-Majdan wraca do formy po ciąży. Poznaliśmy jej sekret? [FOTO]

26.08.2020 12:52
Małgorzata Rozenek
fot. Beata Zawadzka/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła po porodzie wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Wiemy, jakie ćwiczenia wykonuje celebrytka, by znów zachwycać figurą.Sekret gwiazdy zdradziła jej trenerka.

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat znajduje się w czołówce polskich celebrytek, a jej życie zawodowe i prywatne śledzą miliony użytkowników Instagrama. W ostatnich miesiącach o "perfekcyjnej pani domu" i jej mężu Radku Majdanie było szczególnie głośno, ponieważ celebrytka po raz trzeci została mamą. Jej ciąża i poród były głośno komentowane w mediach i śledzone przez fanów, sama gwiazda także chętnie relacjonowała swój stan. Zdjęcia, nagrania i wywiady sprawiły, że wielbiciele Małgorzaty czuli, jakby towarzyszyli idolce.

Po narodzinach małego Henia także możemy obserwować prywatne życie Rozenek-Majdan, która dzieli się z fanami radością macierzyństwa. Gwiazda, podobnie jak Anna Lewandowska, postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z jazdy na rolkach, jednak to nie jedyne rozwiązanie, z którego korzysta Małgorzata. Mimo że niedawno urodziła, już teraz zdecydowała się na treningi pod okiem profesjonalnej trenerki. Magazyn "Party" dotarł do informacji dotyczących planu treningowego Rozenek-Majdan. Jaki jest jej plan na powrót do świetnej formy?

 Małgorzata Rozenek boi się posłać dzieci do szkoły? Zapytała fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje po ciąży. Jak wraca do formy?

Jak informuje "Party", Małgorzata Rozenek-Majdan kilka razy w tygodniu spotyka się z trenerką i koleżanką Lidią Wierzbowską. Pod jej czujnym okiem stara się wrócić do formy sprzed ciąży. Póki co Małgosia nie może sobie pozwolić na ostre treningi, jej mentorka zdradziła magazynowi, że starają się wpleść ćwiczenia w codzienne aktywności.

- Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup - czytamy.

Rozenek-Majdan nie ma wielkich problemów, już przed ciążą imponowała sylwetką, zatem powrót do formy z pewnością nie będzie bardzo trudny. Widać wyraźnie, że celebrytka robi wszystko, by wyglądać jak przed porodem.