Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan z zaokrąglonym brzuszkiem na najnowszym selfie

Redakcja
30.11.2018 13:17
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od jakiegoś czasu starają się o dziecko. Ostatnio jednak nasiliły się plotki o tym, że gwiazda już jest w ciąży. Teraz pokazała kolejne zdjęcie, które daje do myślenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała nigdy, że dwójka jej dzieci przyszła na świat dzięki in vitro. Od kiedy celebrytkę sfotografowano przed wejściem do kliniki zajmującej się zapłodnieniem pozaustrojowym, nie ustają pogłoski o tym, że ona i jej mąż już pierwsze próby mają za sobą. Co więcej, jeden ze wpisów Rozenek na Instagramie, w którym poinformowała, że potrzebuje teraz spokoju, był wyraźną sugestią, że celebrytka już jest w ciąży. Choć żadne z małżonków tego nie potwierdziło, to jednak kolejne zdjęcia Małgorzaty Rozenek pokazują, że coś jest na rzeczy. Plotek nie ugasi z pewnością najnowsze selfie pary.

Małgorzata Rozenek -Majdan i jej zaokrąglony brzuch na selfie

Z pewnością nie jest to jeszcze zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości, ale internetowi „specjaliści” od zaokrąglonych brzuchów widzą, że u Rozenek wygląda on w specyficzny sposób. Do tego jej ostatnie, luźne dość stylizacje sugerują, że celebrytka nie chce podkreślać swojej figury. Na selfie w windzie, gdzie gwiazda pozuje razem z Radosławem Majdanem, ubrana jest w luźną bluzę, pod którą jednak widać zaokrąglenie. „Widać już” – komentują internauci. Rzeczywiście?

Niektórzy dość nieśmiało składają nawet gratulacje: „Jeśli rzeczywiście jest pani w ciąży, gratuluję z całego serca”. Inni mówią wprost: „Ojej, jak dzidzia ładnie rośnie! Zbliża się zbliża!”.

Małgorzata Rozenek pozostawiła wszystkie te komentarze bez odpowiedzi.

RadioZET.pl/SA