Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kolejnym filmie. Rola u Vegi to tylko początek

16.10.2020 14:08
Rozenek-Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pochwaliła się, że zagra u Vegi. Zdjęcia trwają, a gwiazda przekonuje, że świetnie czuje się jako aktorka. Okazuje się, że to tylko początek jej romansu z kinem. Kolejny projekt to komedia romantyczna.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno pochwaliła się, że zagra w filmie Patryka Vegi. Pokazywała nawet zdjęcia w charakteryzacji (z tatuażami czy sztuczną krwią na twarzy). Zdjęcia trwają, a gwiazda świetnie czuje się na planie, co niedawno pochwalił m.in. Antek Królikowski. Okazuje się, że to tylko początek romansu "Perfekcyjnej" z kinem. Jak zapowiada, po roli u znanego reżysera i producenta wraca na plan. Tym razem do komedii romantycznej.

Zobacz także: Kożuchowska komentuje rolę Rozenek u Vegi. Oceniła jednym zdaniem

Małgorzata Rozenek zagra w komedii romantycznej

Jak w rozmowie z "Pudelkiem" przyznała prowadząca "Projekt Lady", "bardzo dobrze odnajduje się w świecie planów filmowych" i co za tym idzie, na roli u Vegi nie poprzestanie. Już teraz uchyliła rąbka tajemnicy, wyjaśniając, że po trudnej roli, gdzie sięga do swoich "smutnych, zrezygnowanych stanów", czeka ją coś bardziej wesołego. Będzie to mniejszy angaż, ale za to wśród aktorskiej śmietanki.

"To jest drugi film, trochę pojawił się znienacka. Będzie to komedia romantyczna. Jeszcze nie bardzo mogę mówić, kogo gram. Jest to trochę mniejsza rola niż u Patryka Vegi, ale jednak zauważalna scenariuszowo. Gram z plejadą wybitnych aktorów i to jest dla mnie ogromna przyjemność móc obserwować ich przy pracy" - cytuje "Pudelek".

Jak dodała, dla niej, jako amatorki, obserwowanie aktorów w akcji jest niewiarygodnym przeżyciem. I widać, że ją samą zachęca to do rozwijania się w tym kierunku. Ciekawe, w kogo wcieli się w komedii romantycznej. Nam się zdaje, że ta rola będzie bardziej zbliżona do tego, jaka celebrytka jest w rzeczywistości.

RadioZET.pl/AS