Zamknij

Jak wygląda Rozenek bez makijażu? Będziecie zaskoczeni

Redakcja
13.07.2017 11:40
Jak wygląda Rozenek bez makijażu? Będziecie zaskoczeni
fot. ons.pl

Małgorzata Rozenek bez makijażu prezentuje się bardzo naturalnie i dziewczęco. Mimo braku make-upu, trudno odmówić jej wyjątkowego wdzięku. Zresztą zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd telewizyjnych, która na każdym kroku potrafi skupić na sobie uwagę innych osób.

Żona Radosława Majdana słynie ze swojego odważnego stylu ubierania się. Wystarczy spojrzeć na stylizacje, w których pojawia się na salonach – jej garderoba zawsze przyciąga spojrzenia.

Perfekcyjna Pani Domu przykłada też wielką wagę do makijażu – trzeba przyznać, że niemal zawsze jest on idealny. Ale okazuje się, że bez pudru, podkładu czy szminki Małgorzata Rozenek też prezentuje się doskonale. I choć rzadko możemy oglądać ją w takim wydaniu, patrząc na najnowsze zdjęcie Małgosi, musimy przyznać jedno: ładnemu we wszystkim ładnie! Nic tylko pozazdrościć!

Zobaczcie poniżej, jakie zdjęcie Rozenek zamieściła ostatnio na Instagramie. Poznalibyście ją?

Naszym zdaniem gwiazda „Projekt Lady" po raz kolejny udowodniła, że skomplikowane zabiegi upiększające są jej całkowicie zbędne.

Zrzut ekranu 2017-07-13 o 11.37.23

RadioZET.pl/SI