Zamknij

Małgorzata Rozenek bez maseczki na plaży. Fani krytykują

Patrycja Chudolińska
21.04.2020 12:17
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek, podobnie jak wielu innych celebrytów, zachęca fanów do pozostawania w domu i przestrzegania rządowych nakazów. Teraz sama została przyłapana na nienoszeniu maseczki podczas spaceru na plaży. Gwiazda tłumaczy, że została wprowadzona w błąd.

Małgorzata Rozenek-Majdan spędza czas kwarantanny w otoczeniu najbliższych. Choć stara się przez większość czasu przebywać w domu, postanowiła tuż przed porodem wybrać się z mężem na spacer. Gwiazda TVN opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia z plaży na tle zachodu słońca.

- Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz... Zachód słońca nad polskim morzem #bezcenne - dodała w opisie "Perfekcyjna".

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Część internautów zauważyła jednak ważny szczegół, którego brakowało na fotografii. Małgorzata Rozenek nie założyła maseczki, mimo że obecnie jest to obowiązek, a nieprzestrzeganie nakazu może grozić mandatem.

Małgorzata Rozenek wyszła na plażę bez maseczki

Internauci zwrócili uwagę na brak maseczki na twarzy ciężarnej Małgorzaty Rozenek. Swojej twarzy nie zakrył także mąż gwiazdy, Radosław Majdan.

- I cyk, mandacik za brak maseczek.

- Rozumiem, że maseczki nie obowiązują... - skrytykowali fani.

Małgosia Rozenek zaczęła tłumaczyć, że na plaży, podobnie jak w lesie, nie ma nakazu noszenia maseczek. Jej argument okazał się jednak błędy. Internauci szybko wytłumaczyli, że zniesienie nakazu dotyczy tylko i wyłącznie lasów, a w parkach czy na plaży dalej należy zakrywać twarz.

- Nie doczytaliśmy, sorry, mój błąd. Od jutra w maseczce na plaże (...) Na plaży trzeba mieć maseczkę. Jedna dziewczyna wysłała mi podstawę prawną. Dziś jeszcze o to pytaliśmy i powiedziano nam, że nie trzeba. Dobrze, że mamy Was - napisała celebrytka, przyznając się do popełnionej gafy.

RadioZET.pl/PCh