Zamknij

Małgorzata Rozenek boi się posłać dzieci do szkoły? Zapytała fanów

24.08.2020 15:02
Małgorzata Rozenek  boi się posłać synów do szkoły?
fot. Beata Zawadzka/East News

Małgorzata Rozenek poza małym Heniem ma dwóch starszych synów, którzy niebawem mają iść do szkoły. Celebrytka nie kryje, że ma pewne obawy związane z pandemią koronawirusa. Postanowiła poprosić o radę fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, od lat będąca dla wielu polskich kobiet wzorem stylu oraz tego, jak połączyć niezwykłą smykałkę do biznesu z życiem rodzinnym oraz specyficznym "byciem", zarówno na salonach, jak i w mediach społecznościowych. Znana z "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady" gwiazda bez wątpienia ma talent i umiejętności wymagane do bycia gwiazdą mediów. Choć według wielu Małgosia i Radosław Majdan jako krajowa "power couple" wzbudzają wiele kontrowersji, nie można im zarzucić, że narzekają na brak popularności.

Rozenek-Majdan po raz trzeci została mamą w czerwcu 2020 roku. Długo wyczekiwany synek Henio, o którego małżonkowie z dużym poświęceniem starali się z użyciem metody in vitro, szczęśliwie przyszedł na świat. Jak przystało na celebrytkę, Małgosia relacjonowała w sieci zarówno ciążę, jak i poród. Również teraz dzieli się radością z macierzyństwa na swoim profilu na Instagramie. Ogromna radość nie pozwoliła jej jednak zapomnieć o pozostałych synach: Stanisławie i Tadeuszu, których ojcem jest były mąż gwiazdy, Jacek Rozenek. W sieci pojawił się post, w którym "perfekcyjna" szczerze wyznaje, że nadchodzący rok szkolny nieco ją stresuje.

 Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską? "Przekroczyła wszelkie granice"  

Małgorzata Rozenek-Majdan boi się o synów? Chodzi o rok szkolny

Pandemia koronawirusa nadal zbiera na świecie śmiertelne żniwo, jednak we wrześniu uczniowie mają ponownie udać się do szkół. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że ma pewne obawy związane z pojawieniem się synów w szkole w tym niepewnym czasie. Podzieliła się nimi z internautami we wpisie opublikowanym na Instagramie.

- Co prawda w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z wyjazdu za granicę, to lato w Polsce mieliśmy piękne, więc przyjście jesieni nie będzie dramatem, chłopcom na pewno będzie łatwiej wrócić do szkoły (...) Powoli już szykujemy się na rozpoczęcie roku szkolnego, mam trochę obaw, szczególnie że mamy niemowlaka w domu i częsty kontakt z rodzicami, wiec troska o nich jest duża. Jakie jest Wasze zdanie? Boicie się? Czy patrząc na doświadczenia z innych krajów, nie ma czego? - zapytała fanów gwiazda.

Fani w komentarzach byli jak zwykle podzieleni. Część podzielała obawy Małgorzaty, część mówiła o "sztucznie wykreowanej pandemii". A jakie jest wasze zdanie na ten temat?