Zamknij

Małgorzata Rozenek broni Dariusza Szpakowskiego i atakuje TVP. "Straszne zachowanie"

16.07.2021 11:40
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła skomentować odsunięcie Dariusza Szpakowskiego od komentowania finałowego spotkania Euro 2020. Celebrytka nie ukrywała, że bardzo nie spodobała się jej decyzja Telewizji Polskiej. Wzięła polskiego komentatora w obronę.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych krajowych celebrytek i jedna z twarzy stacji TVN. To właśnie współpracy ze stacją w dużej mierze zawdzięcza ogólnopolską popularność. Dzięki programom takim jak "Perfekcyjna pani domu" i "Projekt Lady" zyskała sympatię widzów. Nie można jej także odmówić żyłki do interesów oraz umiejętności zaprezentowania się w mediach społecznościowych. To właśnie dlatego Małgosia może obecnie szczycić się statusem gwiazdy i ogromnymi pieniędzmi. Nie zapomina jednak o wielbicielach i jest z nimi w stałym kontakcie, relacjonując niemal każdy aspekt swojego życia.

Jednak Instagram Rozenek-Majdan to nie tylko zdjęcia w bikini, chwalenie się luksusem czy posty reklamowe, za których ilość bywała krytykowana. Celebrytka stara się być także na bieżąco i często publikuje swoje wypowiedzi na różnorodne tematy. Tym razem postanowiła podjąć temat zakończonego już Euro 2020, a raczej kontrowersyjnej decyzji Telewizji Polskiej. Nie szczędziła przy tym przykrych słów, biorąc w obronę jednego z legendarnych polskich komentatorów Dariusza Szpakowskiego.

Małgorzata Rozenek-Majdan oburzona na TVP. Broni Dariusza Szpakowskiego

Finał Euro 2020 mieli komentować Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak, ale ostatecznie z zamian za nich usłyszeliśmy Mateusza Borka i Kazimierza Węgrzyna. Telewizja Polska postanowiła odsunąć od komentowania jedną z legend polskiego dziennikarstwa sportowego, być może pod naciskiem widzów, którzy z jakiegoś powodu coraz mniej lubią sposób, w jaki Szpakowski opowiada o wydarzeniach na boisku. Małgorzacie Rozenek-Majdan taka decyzja bardzo się nie spodobała, czemu dała wyraz na swoim Instastory.

- To była bardzo zła decyzja. To straszne zachowanie, nie powinno się takim ludziom odbierać takich meczów, zwłaszcza, że Dariusz Szpakowski przez wiele lat tworzył niesamowity klimat. Uważam, że to strasznie smutna historia. Szkoda, że nie mógł być z fanami. To błąd, że przekreśla się jego dorobek i robi się to w tak mało elegancki sposób - oceniła surowo pomysł Telewizji Polskiej.