Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek chce adoptować dziecko. "To może być dla nas jedyna opcja na powiększenie rodziny"

27.09.2019 19:51

Małgorzata Rozenek I Radosław Majdan coraz intensywniej myśli o adopcji dziecka. Gwiazda "Projekt Lady" od kilku lat usiłuje zajść w ciążę metodą in vitro, niestety kolejne próby kończą się fiaskiem. Małgorzata Rozenek wyznała, że jeśli wszystkie sposoby zawiodą, zdecyduje się zaadoptować dziecko. 

Małgorzata Rozenek fot. Instagram@m_rozenek

Małgorzata Rozenek rezygnuje z in vitro

Małgorzata Rozenek od ponad dwóch lat usilnie stara się zajść w kolejną ciążę za pomocą metody in vitro. Dzięki sztucznemu zapłodnieniu przyszli na świat jej dwaj synowie, Stanisław i Tadeusz, ze związku z Jackiem Rozenkiem. Gwiazda "Projekt Lady" nie ukrywa, że chciałaby mieć dziecko również z Radosławem Majdanem. Były piłkarz nie doczekał się potomstwa z żadną z dotychczasowych partnerek. Niestety trzy próby sztucznego zapłodnienie nie przyniosły rezultatów. 41-letnia Małgorzata Rozenek powoli zaczyna godzić się z myślą, że może nigdy nie doczekać się upragnionego dziecka. Niedawno w jednym z wywiadów stwierdziła, że jeśli kolejne dwie procedury zakończą się niepowodzeniem, nie będzie podejmowała kolejnych. 

Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię – wyznała w rozmowie z serwisem Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek rezygnuje ze starań o dziecko. Poruszające wyznanie żony Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek chce adoptować dziecko

Nieudane próby poczęcia metoda in vitro sprawiły, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaczęli zastanawiać się nad adopcją dziecka. Gwiazda TVN uważa taki scenariusza za realny, jeśli inne sposoby zawiodą. 

Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny - wyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem".

Najgorętsza para showbiznesu nie ukrywa, że każda kolejna nieudana próba zajścia w ciążę jest dla nich bolesnym przeżyciem. Za drugim razem niewiele brakowało, by Małgorzata w końcu mogła pochwalić się radosna nowiną. Niestety ponownie doszło do samoistnego poronienia. 

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, w której bazując na własnych doświadczeniach, porusza kwestie związane ze sztucznym zapłodnieniem. Dzięki publikacji gwiazda stała się niejako ambasadorką tysięcy kobiet starających się o dziecko tą metodą.

RadioZET.pl/jw

Oceń