Zamknij

Małgorzata Rozenek chce adoptować dziecko. "To może być dla nas jedyna opcja na powiększenie rodziny"

Judyta Wanicka
27.09.2019 19:51
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram@m_rozenek

Małgorzata Rozenek I Radosław Majdan coraz intensywniej myśli o adopcji dziecka. Gwiazda "Projekt Lady" od kilku lat usiłuje zajść w ciążę metodą in vitro, niestety kolejne próby kończą się fiaskiem. Małgorzata Rozenek wyznała, że jeśli wszystkie sposoby zawiodą, zdecyduje się zaadoptować dziecko. 

Małgorzata Rozenek rezygnuje z in vitro

Małgorzata Rozenek od ponad dwóch lat usilnie stara się zajść w kolejną ciążę za pomocą metody in vitro. Dzięki sztucznemu zapłodnieniu przyszli na świat jej dwaj synowie, Stanisław i Tadeusz, ze związku z Jackiem Rozenkiem. Gwiazda "Projekt Lady" nie ukrywa, że chciałaby mieć dziecko również z Radosławem Majdanem. Były piłkarz nie doczekał się potomstwa z żadną z dotychczasowych partnerek. Niestety trzy próby sztucznego zapłodnienie nie przyniosły rezultatów. 41-letnia Małgorzata Rozenek powoli zaczyna godzić się z myślą, że może nigdy nie doczekać się upragnionego dziecka. Niedawno w jednym z wywiadów stwierdziła, że jeśli kolejne dwie procedury zakończą się niepowodzeniem, nie będzie podejmowała kolejnych. 

Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię – wyznała w rozmowie z serwisem Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek rezygnuje ze starań o dziecko. Poruszające wyznanie żony Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek chce adoptować dziecko

Nieudane próby poczęcia metoda in vitro sprawiły, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaczęli zastanawiać się nad adopcją dziecka. Gwiazda TVN uważa taki scenariusza za realny, jeśli inne sposoby zawiodą. 

Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny - wyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem".

Najgorętsza para showbiznesu nie ukrywa, że każda kolejna nieudana próba zajścia w ciążę jest dla nich bolesnym przeżyciem. Za drugim razem niewiele brakowało, by Małgorzata w końcu mogła pochwalić się radosna nowiną. Niestety ponownie doszło do samoistnego poronienia. 

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek wydała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, w której bazując na własnych doświadczeniach, porusza kwestie związane ze sztucznym zapłodnieniem. Dzięki publikacji gwiazda stała się niejako ambasadorką tysięcy kobiet starających się o dziecko tą metodą.

RadioZET.pl/jw