Zamknij

Małgorzata Rozenek chwali się zgrabną pupą. Na pośladku ma ślad po "klapsie" [FOTO]

08.02.2021 09:21
Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek wciąż odpoczywa na urlopie wraz z mężem Radosławem Majdanem oraz dziećmi. Ostatnie zdjęcie z Meksyku zachwyciło jej fanów. Gwiazda chętnie chwali się szczupłą, wysportowaną figurą, a tym razem pokazała pośladki.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się wraz z dziećmi na egzotyczne wakacje. Meksyk to jeden z niewielu krajów, do którego w obecnym czasie można wyjechać bez kwarantanny czy negatywnego testu na COVID-19. Nic dziwnego, że w tym roku stał się celem podróży wielu znanych gwiazd i celebrytów. Rozenek podczas urlopu na innym kontynencie nie rezygnuje całkiem z pracy - wciąż utrzymuje regularny kontakt ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Gwiazda podczas wakacji dzieli się zdjęciami swojej figury, czym promuje nowy program "Rozenek cudnie chudnie", który od niedawna można oglądać na TVN Style. Tym razem postanowiła zaprezentować fanom wysportowaną, zgrabną pupę. Uwagę internautów zwrócił piaszczysty ślad po klapsie. Radosław Majdan zdecydował się skomentować odważną fotkę.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek skrytykowana za przerabianie zdjęć. W końcu pokazała się bez filtra [FOTO]

Małgorzata Rozenek pokazała pośladki w stroju kąpielowym [FOTO]

Małgorzata Rozenek zapozowała tyłem w odważnym, czerwonym stroju kąpielowym, który odsłonił jej plecy oraz podkreślił pupę. Internauci w komentarzach zachwycali się jej figurą i zastanawiali, kto "sprzedał Rozenek klapsa". Gwiazda szybko odpowiedziała: "Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć kto". Zdjęcie postanowił skomentować Radosław Majdan.

- Moja - napisał mąż celebrytki.

Podoba wam się?