Zamknij

Małgorzata Rozenek pokaże, jak się odchudza. Gwiazda zarobi fortunę!

06.08.2020 21:33
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawi się w nowym programie roboczo zatytułowanym "Rozenek cudnie chudnie". Gwiazda pokaże, jak wraca do formy po ciąży. Kiedy premiera nowego show z Małgorzatą Rozenek? 

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program w TVN. Gwiazda ma już bogate portfolio jeśli chodzi o telewizyjne formaty. Zaczęła od "Perfekcyjnej pani domu", który pomógł jej wypłynąć na szerokie wody show-biznesu. Potem był "Piekielny hotel" i "Bitwa o dom". Ponadto gwiazda zgarnęła posadę prowadzącej polską edycję "Projekt Lady" oraz wystąpiła w reality-show "Iron Majdan" i "Azji Express".

Żona Radosława Majdana jest również twarzą stacji TVN Style. Prowadziła tam autorskie programy: "W dobrym stylu", "Warsztat urody" oraz "Być jak Małgorzata Rozenek". Wkrótce w kolekcji jej projektów ma znaleźć się kolejny autorski show. Małgorzata Rozenek zamierza skupić się w nim na dbaniu o figurę i zdrowy styl życia. 

Małgorzata Rozenek zagra u Vegi. W kogo wcieli się żona Radka Majdana?

Małgorzata Rozenek dostała nowy program. O czym będzie i kiedy premiera? 

Gwiazda TVN podobno otrzymała propozycję nie do odrzucenia. Jak dowiedział się "Super Express", Małgorzata Rozenek pokaże widzom, jak wraca do formy po ciąży. Show ma nosić tytuł "Rozenek cudnie chudnie" i relacjonować metamorfozę gwiazdy.

W programie będą nie tylko profesjonalne kamery. Pojawią się także fragmenty nakręcane w formie vloga - podaje informator tabloidu. 

Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kg. Ostatnio podczas ćwiczeń narzekała, że jej biust zwiększył gabaryty i sprawia dyskomfort. Niewykluczone, że treningi, którymi gwiazda chwaliła się na Instagramie, mogą mieć związek z nowym projektem. Prezenterka ma za niego otrzymać olbrzymie wynagrodzenie. Jeśli wierzyć informacjom uzyskanym przez "Super Express" Małgorzata Rozenek zarobi 500 tys. złotych

Premiera nowego programu Małgorzaty Rozenek-Majdan zaplanowana jest na luty 2021 roku. 

Posłuchaj podcastu