Zamknij

Małgorzata Rozenek dostała nowy program. O czym będzie kolejny show "Perfekcyjnej"?

Judyta Wanicka
16.10.2019 14:42
Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program na antenie TVN Style. Była "Perfekcyjna pani domu" znowu wcieli się w ekspertkę, tym razem jednak nie będzie przeprowadzała testu białej rękawiczki. Już wiadomo, o czym jest nowy show Małgorzaty Rozenek oraz kiedy pojawi się na antenie.

Małgorzata Rozenek dostała kolejny program. Gwiazda ma już bogate portfolio jeśli chodzi o prowadzenie telewizyjnych formatów. Zaczęła od "Perfekcyjnej pani domu", który pomógł jej wypłynąć na szerokie wody showbiznesu. Potem był "Piekielny hotel" i "Bitwa o dom", od trzech lat także i "Projekt Lady", gdzie Rozenek uczy niewychowane dziewczyny jak być damą. Żona Radosława Majdana jest również twarzą stacji stacji TVN Style. Prowadziła tam autorskie programy: "W dobrym stylu", "Warsztat urody" oraz "Być jak Małgorzata Rozenek". Wkrótce jej bogate portfolio poszerzy się o kolejną pozycję w ramówce.

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program

Małgorzata Rozenek na razie nie chce ujawniać szczegółów produkcji, ale jej "secret projekt" powoli przestaje być w mediach tajemnicą. Jak informuje magazyn "Flesz", nowy program Małgorzaty Rozenek będzie można oglądać od listopada na antenie TVN Style. "Perfekcyjna pani domu" ma powrócić do tematyki prowadzenia gospodarstwa domowego.

Już w listopadzie Małgorzata wchodzi na plan nowego programu lifestyle’owego. Zaprezentuje m.in. tricki, które ułatwią życie każdej pani domu – czytamy we "Fleszu".

Program Małgorzaty Rozenek nosi roboczy tytuł "Patent na dom". Poza tym gwiazda przygotowuje projekt poświęcony in-vitro oraz planuje wydać dwie książki.

RadioZET.pl/jw