Zamknij

Małgorzata Rozenek potwierdza: Majdanowie będą mieć swoje reality show

15.09.2020 11:11
Małgorzata Rozenek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieć swój reality show. "Perfekcyjna" potwierdza wcześniejsze spekulacje. Co to będzie za program?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan cały czas należą do najbardziej rozchwytywanych par showbiznesu. Olbrzymią popularność zyskali dzięki udziałowi w "Azji Express" i choć odpadli jako druga para, to wystarczyło, by na długo zyskali zainteresowanie i sympatię. Ich "pięć minut" trwa nadal, a para sprytnie przekuwa to na rozwój kariery.

Wygląda na to, że teraz Małgorzata Rozenek i jej mąż będą mieli pracy jeszcze więcej niż do tej pory. Nie dość, że kilka miesięcy temu na świat przyszło ich dziecko, na którym koncentrują lwią część swojej uwagi, to jeszcze cały czas realizują inne projekty. "Perfekcyjna" stale pracuje na planie "Projektu Lady", a Radosław Majdan zapowiada swoje nowe biznesowe plany. Do tego Rozenek potwierdziła, że niebawem zobaczymy ją w jednej z głównych ról w filmie Patryka Vegi.

Sama Rozenek przyznaje, że bardzo dużo się dzieje.

Małgorzata Rozenek potwierdza reality show Majdanów

W rozmowie z "Pudelkiem" "Perfekcyjna" potwierdziła, że już nad czymś pracują, jednak z wypowiedzi gwiazdy wnioskować można, że jest to bardzo wstępny etap i - ze względu na pandemię - nie wiadomo, jak potoczą się prace. Show dostało roboczy tytuł "Cały ten Majdan".

"Przygotowujemy coś o roboczym tytule "Cały ten Majdan". Jesteśmy w rzeczywistości, że wszystko się zmienia i wszystko zależy od tego, co pandemicznie się wydarzy" - powiedziała enigmatycznie Rozenek.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Pudelek/AS