Zamknij

Rozenek i Majdan na wyborach w "piżamach"? Radek ostro odpowiedział [FOTO]

13.07.2020 15:57
Rozenek Majdan w piżamie na wyborach?
fot. VIPHOTO/East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek zaszokowali strojami, w jakich wybrali się na wybory. Były piłkarz ostro odpowiedział krytykującej ich internautce, która zasugerowała, że para celebrytów pojawiła się w lokalu wyborczym w piżamach. 

Wybory prezydenckie 2020 wzbudzały największe emocje od wielu lat, nie zawsze pozytywne. Nawet teraz, po zakończeniu drugiej tury głosowania, Polska żyje wydarzeniami, jakie miały miejsce w lokalach wyborczych. Wiele znanych osób, polityków i celebrytów, starało się zaapelować do rodaków i dać im dobry przykład, by zdecydowali się wyruszyć do urn i zawyżyć frekwencję, decydując o losach kraju. Bardzo często w mediach społecznościowych umieszczali zdjęcia z lokali wyborczych. Nie wszyscy jednak zachwycili internautów. W komentarzach Annę Muchę wyśmiano za strój, jaki założyła w dniu wyborów. Okazuje się, że dostało się także Radosławowi Majdanowi i Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci została mamą, a jej ciąża i poród były bacznie obserwowane przez media. Celebrycka para nie widzi świata poza narodzonym synkiem, jednak nie zapomniała o przywileju oddania głosu i wybrała się do lokalu wyborczego w towarzystwie małego Henia. Niestety, jedna z internautek zwróciła uwagę na strój pary i dosyć niepochlebnie wypowiedziała się o stylizacjach. To mocno zirytowało Radka, który postanowił odpowiedzieć.

 Gwiazdy na wyborach: elegancka Kożuchowska, Rozenek na sportowo. Wyborcze stylizacje [GALERIA]

Rozenek-Majdan w piżamie na wyborach. Ostra odpowiedź Radosława Majdana

Radosław Majdan postanowił pochwalić się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje wraz z żoną i małym synkiem przed wyborczą urną. Para postawiła na swobodną, "domową" stylizację, nieco mniej elegancką niż w pierwszej turze. Wydaje się, że nic w tym złego, jednak takie podejście nie spodobało się jednej z internautek, która bezpardonowo skrytykowała wygląd celebrytów.

- Na wybory w piżamach. Lepszych ciuchów nie było? - napisała.

Radek najwyraźniej ma dość uszczypliwych komentarzy, postanowił bowiem odpowiedzieć na słowa krytyki i pozwolił sobie na złośliwość w stosunku do użytkowniczki Instagrama.

- No nie było, ale następnym razem pożyczymy od Ciebie, bo widzę, że znasz się na modzie - czytamy.

Myślicie, że Majdan zareagował za ostro, czy to raczej internautka przesadziła?