Zamknij

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą Henia

22.07.2020 13:43
Radek Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Radosław Majdan przyznał wprost, że on i Małgorzata Rozenek nie mają w planach chrztu Henia. "Za dużo spraw dzieje się w Kościele" - przyznał były piłkarz.

Małgorzata Rozenek-Majdan, zgodnie z niedawnymi informacjami, miała już planować chrzest najmłodszego synka. Jedna z gazet ujawniła, że rodzicami chrzestnymi, tak jak w przypadku dwóch starszych dzieci gwiazdy, będą jej rodzice. Donoszono też, że chrzest odbyć się ma w sierpniu.

Tymczasem Radosław Majdan właśnie wyjawił coś całkiem odmiennego. Jak się okazuje, Henio Majdan nie będzie ochrzczony. Para, póki co, nie ma takich panów, a powodem takiej decyzji jest to, co dzieje się w Kościele.

Radosław Majdan: Nie chcemy chrzcić Henia

Majdan w rozmowie z portalem Jastrząb Post stwierdził, że nie myślą o chrzcinach.

"Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w Kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna" - powiedział były piłkarz. Dodał, że nie podoba mu się, że Kościół zajmuje się nie tym, czym powinien.

"Myślę, że Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek Kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody" - skwitował.

Radosław Majdan o przyszłości syna. Wróży mu karierę piłkarza

RadioZET.pl/SE.pl/AS